Humaniškumas esminis žmogaus gyvenimo principas


Humaniskumas esminis zmogaus gyvenimo principas biliunas. Humaniškumas - esminis žmogaus gyvenimo principas. Humaniskumas esminis zmogaus gyvenimo principas rasinys. Ar humaniskumas esminis zmogaus gyvenimo principas. Humaniskumas rasinys. Humaniskumas-esminis zmogaus gyvenimo principas. Humanizmas esminis zmogaus gyvenimo principas. Humaniškumas - esminis žmogaus gyvenimo principas (j. biliūnas). Humaniskas zmogus. Humaniskumas literaturoje.

Humaniškumas- esminis žmogaus gyvenimo principas.

Humanizmas laiko žmogų didžiausia vertybe ir teigia, kad svarbiausia yra lygybė, teisingumas, žmoniškumas. Žmogiškumas, įsiklausymas į kitą žmogų, empatija- tai vertybės, kurios yra svarbios kiekvieno žmogaus gyvenime. Vertybės neaplenkia nei vieno žmogaus - kiekvienas, tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai pasirenka vertybes, nusistato savo prioritetus.

Žmonių nedraugiškumas, savanaudiškumas, egoizmas, nepagarba... Vis dažniau tenka matyti ar išgirsti negražių pasisakymų, įžeidimų. Kiekvienas žmogus, nepaisant savo padėties ir luomo visuomenėje turi išlikti pilnaverčiu visuomenės nariu.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (585 žodžiai)
  • Mokykla
  • Egle
  • Humaniškumas esminis žmogaus gyvenimo principas
    9 - 3 balsai (-ų)
Humaniškumas esminis žmogaus gyvenimo principas. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/humaniskumas-esminis-zmogaus-gyvenimo-principas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 06:22
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo