Humoras ir humoristiniai elementai politikų reklamose bei politinėje žiniasklaidoje


Humoras ir humoristiniai elementai politikų reklamose bei politinėje žiniasklaidoje. Kauno politikai lauko reklamose pasiryžę bet kam. Čia priėjo Kindziulis. Rimantas Mikaitis. Teigiamas reklamos aspektas. Vytauto Landsbergio šarzas. Humoras politinėse reklamose. Ech Artūrai. Išvados. Klausimai.


Artūro Zuoko kova su nepaklusniais vairuotojais, kurie nesilaiko kelių eismo taisyklių ir parkuoja automobilius neteisingai. Reklamoje jis daro drastišką veiksmą, pervažiuoja netaisyklingai pastatytą automobilį. Tai daroma norint atkreipt kuo didesnį visuomenės dėmesį, jog ji A. Zuoką palaikytų 100 procentų ir neteistų jo už tokį griežtą poelgį Šioje reklamoje yra humoro elementų, kurie žiūrovui yra akivaizdžiai matomi bei jaučiamas teisybės jausmas, kad taip ir reikia elgtis su taisyklių nesilaikančiais vairuotojais Tačiau šioje reklamoje, tikrą humoristinį elementą simbolizuoja vairuotojo reakcija, kai jis pamatęs, jog automobilis yra suniokotas, tiesiog ramiai Vilniaus miesto merui pasako, kad stengsis nebepažeidinėti taisyklių. Tai neatitinka realios reakcijos, kuri kiltų žmogui tokioje situacijoje (t.y. pilna nesusipratimo, pykčio, įtūžio).

Kad politikai sėkmingai galėtų panaudoti humoristines reklamas, turi gerai išmanyti kas yra ant „bangos“, nes kitu atveju gali tik numušti savo reitingą ir tapti pašaipų objektu.

  • MS PowerPoint 992 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (458 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neismanelis3000
  • Humoras ir humoristiniai elementai politikų reklamose bei politinėje žiniasklaidoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Humoras ir humoristiniai elementai politikų reklamose bei politinėje žiniasklaidoje . (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/humoras-ir-humoristiniai-elementai-politiku-reklamose-bei-politineje-ziniasklaidoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:28
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo