Į kokius amžinus egzistencinius klausimus ieško atsakymo XX a. Žmogus?


Xxa žmogus. I kokius egzistencijos klausimus iesko atsakymo xx a vidurio zmogus?. I kokius gy. I kokius gyvenimo klausimus padeda atsakyti literatura. Kaip ir i kokius svarbius gyvenimo klausimus padeda atsakyti baroko literatura. Į kokius svarbius gyvenimo klausimus padeda atsakyti literatūra. I kokius amzinus egzistencinius klausimus iesko atsakyma. Egzistenciniai klausimai xx a zmogui. Ko ieško xxa. žmogus?.

Į kokius amžinus egzistencinius klausimus ieško atsakymo XX a. Žmogus?

Egzistenciniai klausimai kyla norint išsiaiškinti žmogaus buvimo prasmę ir vietą pasaulyje. Į šiuos klausimus norisi atsakyti tada, kai pabosta gyvenimo rutina arba, priešingai, yra kažko netenkama, kai pasikeičia aplinka, susiduriame su ribinėmis situacijomis. XX amžiuje katastrofų metu, didžioji dalis rašytojų bandė atsakyti į amžinuosius egzistencinius klausimus. Pabandysime išsiaiškinti, kokie klausimai rūpėjo XX a. žmogui.

XX a. žmogus patirdamas sunkumų ieško savo gyvenimo prasmės, nori pažinti save, suprasti, ko jis yra atėjęs į pasaulį. Susidurdamas su katastrofomis tiesiogiai, patirdamas sunkumų, žmogui norisi pabėgti nuo nužmogėjimo, tapti dvasiškai stipresniu, kilnesniu. Kiekvienas ieškantis savo gyvenimo prasmės, bando atsakyti, kas yra jų gyvenimo tikslas, kokia pagrindinė kova yra jų gyvenime. Deja, klausimų atsakymai visuomet liks neapibrėžti ir atviri įvairiems atsakymams.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (479 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eglė
  • Į kokius amžinus egzistencinius klausimus ieško atsakymo XX a. Žmogus?
    10 - 3 balsai (-ų)
Į kokius amžinus egzistencinius klausimus ieško atsakymo XX a. Žmogus?. (2014 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/i-kokius-amzinus-egzistencinius-klausimus-iesko-atsakymo-xx-a-zmogus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:38
×