Įauginėjantys plaukai po depiliacijos


Iauges plaukas. Kaip gydyti iaugusius plaukus. Kosmetologija iauge plaukeliai. Isberimai. Iauge plaukeliai.

Įauginėjantys plaukai po depiliacijos. Kas yra įaugę plaukeliai? Įaugę plaukeliai sukelia didelį diskomfortą, bei gali tapti infekcijos priežastimi. Plaukų įaugimo klasifikavimas. Kodėl taip atsitinka? Įaugusio plauko ištraukimas. Patarimai, kaip sumažinti įaugusių plaukelių galimybę. Kaip gydyti įaugusius plaukelius?

Jei įaugę plaukeliai atrodo kaip inkštirai ar spuogeliai, tai dažniausiai turi atvirą folikulą, kurį galima švelniai ir gana lengvai ištraukti, prieš procedūras. Jei specialistas ruošiasi pašalinti įaugusius plaukelius jo pirštinės turėtų būti sterilios ir vieta patepta antiseptine priemone. Inkštirai turi būti švelniai suspausti, naudojantis pirštų pagalvėlėmis, bet ne nagais, tol kol plaukas išsitrauks. Ištraukus plaukelį, vietą reikia dezinfekuoti.

Plaukelius tai pat galima pašalinti ir pincetu ( jei nėra susidariusio spuogelio) , tačiau traukti reikia priešinga kryptimi, nei plaukas yra įaugęs. Ištraukus taip pat reikia dezinfekuoti ir patepti antibakteriniu kremu. Plauką galima pašalinti sterilia vienkartine adata.

Nuplauti vietas su įaugusiais plaukeliais šiltu vandeniu. Nenaudoti muilo, kadangi jis gali dar labiau sudirginti odą. Galima ant pažeistų vietų užtepti vandenilio peroksido. Svarbu žinoti, kad jokiu būdu negalima tose vietose trinti ar kitaip dirginti odos. Tiesiog švelniais masažuojamais judesiais paskirstyti vandenilio peroksidą. Visas opeles patepti antibakteriniu kremu, jei pažeistų odos plotų yra daug, tuomet naudoti antibakterinį purškalą. Naudoti kosmetines priemones-kremus, padedančius kovoti su įaugusiais plaukeliais.

  • MS PowerPoint 933 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (653 žodžiai)
  • Justina
  • Įauginėjantys plaukai po depiliacijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Įauginėjantys plaukai po depiliacijos. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/iauginejantys-plaukai-po-depiliacijos.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 10:39
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!