IBM DB2 duomenų bazės analizė


Dbvs analize. Ibm db2 saugumas. Ibm darbas. Db2 strukturos lenteles.

Darbo tikslas ir užduotis. Savarankiško darbo tikslas. Savarankiško užduotis. Duomenų bazių valdymo sistemos analizė. Dbvs panaudojimas (aprašyti kur ji naudojama praktiškai? Kokia paskirtis). Dbvs kūrėjas (trumpai supažindinti su gamintoju ir savininku). Dbvs istoriniai faktai (pirmoji versija, išleidimo metai, vystymosi etapai). Dbvs naujausia versija (išleidimo metai, versijos nr. Ar pavadinimas). Dbvs platinimas ir licenzija (koks licenzijos tipas: mokama, nemokama, atvirai platinama ir pan. Ar galima sistemą parsisiųsti ir įdiegti? Kokios sąlygos? ). Dbvs tipas (koks duomenų bazės modelis naudojamas: reliacinis, objektinis, objektinis-reliacinis ar kitas? ). Dbvs funkcionavimo bazė (kokiose operacinėse sistemose ji veikia? ). Dbvs diegimo reikalavimai (techninės ir programinės įrangos reikalavimai ir minimalūs parametrai). Dbvs sisteminiai parametrai ir galimybes (maks. Duomenų bazės dydis, maks. Lentelės dydis, maks. Laukelių skaičius lentelėje, maksimalus įrašų skaičius ir pan. ). Dbvs sandara (kokios sudėtinės dalys, komponentai, paketai, moduliai ir pan. Sudaro dbvs). Darbo principai su dbvs (kokiu būdu galima dirbti? Grafinė aplinka, instrukcijų rašymas speciale kalba ar pan. Pvz. , jei naudojama sql, koks standartas palaikomas ir t. T. ). Aprašyti duomenų bazės ir lentelės kūrimo procesą (pateikti ir aprašyti konkretų pavyzdį). Lentelės „lentele“ struktūra:. Išvados:. Naudota literatūra.

Savarankiško darbo tikslas

Savarankiškai susipažinti su rinkoje esančia duomenų bazių valdymo sistema (DBVS).

Savarankiško užduotis

Savarankiškai išnagrinėti ir išsiaiškinti pasirinktos DBVS sandarą, savybes, charakteristikas ir pagrindinius darbo principus. Paruošti nagrinėtos DBVS analizės aprašą (Word formatu) ir pristatymą (PowerPoint skaidrės).

  • Microsoft Word 222 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (808 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darvis
  • IBM DB2 duomenų bazės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
IBM DB2 duomenų bazės analizė. (2012 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ibm-db2-duomenu-bazes-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:20
×