Įbrėžtiniai kampai


Mokslo baze ibreztiniai kampai. Matematika 11 ibreztiniai kampai.. Ibreztiniai skaidres.

Įbrėžtiniai kampai. Šarūnas Kizla. Užduotys pirma antra trečia ketvirta. Apibrėžimai Įbrėžtinio kampo Centrinio kampo. Užduotis. Nubrėžkite apskritimą, kurio centras yra O. Įbrėžtinis kampas. Kampas, kurio viršūnė yra apskritimo taškas. Nubraižykite centrinį kampą. Į turinį. Centrinis kampas. Kampas, kurio viršūnė yra apskritimo centras. Išmatuokite kampų ABC. Kam lygus įbrėžtinio kampo ABC dydis? Kam lygus įbrėžtinio kampo ADC dydis? Ar ? Pavaizduotas įbrėžtinis kampas ir jį atitinkantis centrinis kampas. Daugiau informacijos rasite. Autorių kolektyvas.

Nubraižykite centrinį kampą AOC. Įbrėžtinis kampas ABC ir centrinis kampas AOC remiasi į tą patį lanką AC.

Kampas, kurio viršūnė yra apskritimo centras, vadinamas centriniù kampù. – centrinis. Sakoma, kad pavaizduotas centrinis kampas AOC remiasi į lanką AC.

Išmatuokite kampų ABC ir AOC dydžius. Jei tiksliai išmatavote, tai turėjote gauti kampą ABC, dvigubai mažesnį už kampą AOC, t.y.

Nubrėžkite apskritimą, kurio centras yra O, ir apskritimo skersmenį AB. Kokios rūšies yra kampas AOB? Koks yra kampo AOB dydis?

  • MS PowerPoint 208 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (287 žodžiai)
  • Sarunas
  • Įbrėžtiniai kampai
    10 - 1 balsai (-ų)
Įbrėžtiniai kampai. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ibreztiniai-kampai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:43
×