Idealus ir realus treneris aprašymas


Lietuvos sporto universitetas. Idealus ir realus treneris. Idealus treneris. Pedagoginos pastabumas. Dėmesio paskirstymas -”. Reakcijos adekvatumas ir mobilumas -”. Mano treneris.

Turėti idealų trenerį yra kiekvieno sportininko vienas iš didžiausių norų.Sportininkas nori jog treneris jį suprastų,padėtų jam kai sunku ir džiaugtūsi su juo kai jam sekasi.Jis nori jog treneris atskleistų jo stipriasias puses ir pritaikytų šias jo savybes prie visos komandos žaidimo modelio.Taip idealus treneris turi sugebėti įkvėpti ir motyvuoti visą komandą.Taigi šiame darbe norėčiau plačiau aprašyti koks turėtų būti idealus treneris,taipogi paanalizuoti savo treneri ir palyginti idealaus ir savo trenerio bruožus,savybes bei gebėjimus.

Idealus treneris turėtų visų pirma būti pastabus,turėti nuojautą jis turėtų būti įtaigus,dėmesingas turėti greita reagcija bei būti adekvatus ir mobilus.Taigi pedagoginos pastabumas-tai sudedamoji suvokimo proceso dalis,susijusi su specialisto patyrimu,smalsumu,domėjimusi.Tokiame suvokimo procese dalyvauja mąstymas,atmintis ir patirti.Tačiau pastabumas ne tik šių receptorių funkcija,bet ir gebėjimas išanalizuoti,palygtinti,suvokti ryšį tarp išgirsto,pamatyto ir jau patirto,įsiminto.Todėl vieni greičiau pastebi žmogaus išorines,fizines ypatybes,kiti-vidines.

Treneriai turintys šią savybę gali įtikinti sportininką treniruotis ar vykdyti kitas jo komandas, žinoma sportininko labui. Ši savybė yra grindžiama trenerio autoritetu bei pasitikėjimu. Manau, jog šią savybę idealiam treneriui turėti yra būtina, nes treneris sportininkui turi būti lyg šeimos narys ar kitas artimas žmogus, kuriuo jis galėtu pasitikėti ir pasidalinti visais savo gyvenimo išgyvenimais.

  • Pedagogika Aprašymas
  • Microsoft Word 82 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1060 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • Idealus ir realus treneris aprašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Idealus ir realus treneris aprašymas. (2015 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/idealus-ir-realus-treneris-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:26
×