Idomiausia matematikos pamoka


Idomi matematika. Idomi matematikos pamoka. Matematika idomiai. Idomios matematikos pamokos. Matematika linksmai. Idomios matematikos uzduotys. Matematika linksmai ir idomiai. Idomi pamoka. Idomus matematikos uzdaviniai. Įdomi matematikos pamokos.

Pamoka- įdomus dalykas. Pamokų būna įdomių, nuobodžių ir net labai linksmų. Ji mus moko visko: nuo skaitymo iki begalybės įvairių dalykų. Šeštą pamoką mes su klasiokais einame į matematikos kabinetą ir mus pasitinka mokytoja su plačia šypsena ir šiluma. Suskambėjus skambučiui visi išsitraukė knygas ir rašymo priemones, o mokytoja iš pradžių paklausė, kaip gyvename ir kaip sekėsi atlikti namų darbus. Visi linksmai nusiteikę pradeda bendrauti su mokytoja. Ji pašmaikštaudama atsako į visus klasiokų pateiktus klausimus.

Pamoka- įdomus dalykas.

šeštą pamoką mes su klasiokais einame į matematikos kabinetą ir mus pasitinka mokytoja su plačia šypsena ir šiluma. Pabendravusi mokytoja pasako naują temą, ją paaiškina ir mes pradedame spręsti lygtis. Mokytoja džiaugiasi, kad mes gerai išspręndžiame uždavinį ir pagiria geru žodeliu. Mokytoja su juoku aiškina mums nežinomas lygtis, o klasiokams iš karto pakyla nuotaika, visi linksmi. Ji aiškina apie vilnių ir Kauną, kaip apskaičiuoti atstumą iki jų ir dar prideda šypseną. Taip išmokti dar lengviau ir įsiminti taip pat. Mokytoja linksmai į visus pažiūri ir pagiria už šaunų darbą. Užduoda nedaug namų darbų ir mus paleidžia.

Matematikos pamoka man labai patiko. Ypač tada, kai mokytoja vis pridėdavo savo šmaikštų juokelį. Ši pamoka buvo labai linksma ir lengvai suprantama.

  • Matematika Rašinys
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (179 žodžiai)
  • Idomiausia matematikos pamoka
    10 - 3 balsai (-ų)
Idomiausia matematikos pamoka. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/idomiausia-matematikos-pamoka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:16
×