„IF p&c insurance as“ Lietuvos filialo veiklos organizavimas


Įvadas. If p&c insurance as Lietuvos filialo veikla. IF P&C Insurance AS Lietuvos filialo draudimo portfelio analizė. TPVCA „If P&C Insurance AS“ Lietuvos filialo draudimo portfelyje. Išvados.


Norint būti savo srities specialistu nepakanka tik teorinių žinių, tam reikalinga reali praktika organizacijos viduje, kuri padėtų įgytas žinias praktiškai pritaikyti pavestų užduočių metu. Geriausias to įtvirtinimas tai praktika rinkoje veikiančioje įmonėje, būtent tuo metu susiduriama su iškilusiomis problemomis, susipažįstama su įmonės vidaus veiklos politika bei principais.

Darbo tikslas- pateikti „IF P&C Insurance AS“ Lietuvos filialo veiklą.

Darbo uždaviniai:

Darbo metodai: statistinių duomenų, grafinių duomenų ir kitų informacijos šaltinių analizė.

Darbo objektas: Draudimo bendrovė „IF P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas

2004 metais bendrovės „Skandia“ ir „Storebrand“ visas joms priklausiusias „IF P&C Insurance AS“ draudimo bendrovės akcijas pardavė bendrovei „Sampo“, kuri tapo vienintelė „If“ draudimo bendrovės akcininkė.

Kasmet gauna daugiau kaip 1,4 mln. paklausimų dėl žalos atlyginimo ir daugiau nei pusę jų sutvarko per 24 valandas nuo kreipimosi.

Fiziniai klientai draudimo bendrovėje gali įsigyti:

Civilinės atsakomybės draudimą (asmens, šeimos, dėl būsto eksploatacijos, nuomininko, vairuotojo);

Juridiniai klientai draudimo bendrovėje gali įsigyti:

Civilinės atsakomybės draudimą (įmonės, darbdavio, profesinės ir kitas.);

Pasirinkus norimą draudimą draudimo bendrovė pateikia tos draudimo rūšies taisykles, kuriose nurodomi draudžiamieji bei nedraudžiamieji įvykiai ir kitos draudimo sąlygos.

Draudimo bendrovės tikslas – užtikrinti nuoseklų klientų pasitenkinimą ir pelningumą, kurie būtų aukštesni nei konkurentų.

Draudimo bendrovės sėkmė susijusi su klientų požiūriu į draudimo bendrovę. Kasdieninė draudimo bendrovės veikla yra grindžiama pagrindinėmis vertybėmis: pažangaus mąstymo, patikimumo, lengvo pasiekiamumo ir atvirumo bei pasišventimu, kurios susijusios su klientų lūkesčiais.

Atlikus SSGG analizę galima daryti išvadą, kad IF P&C Insurance AS Lietuvos filialas stipriųjų pusių turi daugiau nei silpnųjų, tačiau egzistuoja grėsmės, kurioms įvykus, įmonei būtų padaryta žala. Įvardijus draudimo įmonės vidines stipriąsias ir silpnąsias puses bei galimybes ir grėsmes, pasitelkus strateginio planavimo metodiką įmonė gali nagrinėti strateginius ryšius: kaip panaudoti stiprybes galimybėms įgyvendinti, kaip ištaisyti silpnybes pasinaudojant galimybėmis, kaip panaudoti stiprybes grėsmėms sumažinti ir kokias silpnybes reikia pašalinti, kad sumažėtų grėsmės. Pastebima, kad visos SSGG analizės kategorijos tarpusavyje susijusios ir pasinaudojus stipriosiomis pusėmis galima sumažinti silpnųjų pusių įtaką įmonės veiklai.

Apibendrinant, galima teigti, kad IF P&C Insurance AS Lietuvos filialas, yra naujovių ieškanti ir besiplečianti draudimo bendrovė, kuri kiekvienais metais užima vis didesnę rinkos dalį ir pritraukia daugiau naujų klientų. Pagrindinė ,,IF P&C Insurance AS“ akcininkė ,,Sampo“ grupė kuri yra pirmaujanti ne gyvybės draudimo bendrovė šioje rinkoje, todėl gali užtikrinti tikslingą kelią, savo dukterinėms įmonėms. ,,IF P&C Insurance AS“ vizija, misija vertybės yra orientuotos į klientų aptarnavimo greitį ir kokybę, todėl siekiama visada išlikti pirmuoju kliento pasirinkimu.

Kiekviena draudimo bendrovė turi savo draudimo portfelį, kuriame parodo kam, tai yra fiziniams ar juridiniams asmenims, ir kokias paslaugas teikia. Visos draudimo bendrovės pačios susidaro sau tinkančia portfelio struktūrą, atsižvelgdamos į rinkos ir rizikos faktorius. Taip pogi portfelio struktūra priklauso ir nuo draudimo bendrovės specifikacijos, kuri parodo kokioje rinkoje sukasi bendrovė, tai yra Gyvybės ar Ne gyvybės draudimo rinkoje.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2929 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arvidas
  • „IF p&c insurance as“ Lietuvos filialo veiklos organizavimas
    10 - 7 balsai (-ų)
„IF p&c insurance as“ Lietuvos filialo veiklos organizavimas. (2016 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/if-pc-insurance-as-lietuvos-filialo-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 02:21
×