Ignalinos AE eksploatavimo fondo valdymo problemos


Iae eksploatavimo nutraukimo problemos. Tarptautinis ignalinos eksploatavimo nutraukimo fondo problemos. Ignalinos ae eksploatavimo nutraukimo fondas. Eksploatavimas problemos.

Įvadas. Ignalinos atominės elektrinės istorija. Ignalinos ae eksploatavimo nutraukimo fondas. Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondo. Sudarymo ir valdymo problemos. Išvados. Literatūra. Tikslas. Aptarti ignalinos ae eksploatavimo nutraukimo fondo įstatymus bei nustatyti pagrindines su šio fondo sudarymu ir valdymu susijusias problemas. Uždaviniai. Aptarti ignalinos atominės elektrinės veiklą ir veikimo principus bei svarbiausius įvykius jos veiklos istorijoje. Išsiaiškinti priežastis, dėl kurių ignalinos atominės elektrinės eksploatavimas turėjo būti nutrauktas taip pat aptarti ateities energetikos perspektyvas, plačiau išskiriant visagino atominę elektrinę. Aprašyti ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondą bei jo veiklos principus. Aptarti kitų šalių patirtį. Aprašyti pagrindines šio fondo sudarymo ir valdymo problemas, pateikti autorių sprendimus bei savo siūlymus. Pateikti darbo išvadas. Objektas. Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondas. Dalykas. Fondo sudarymo ir valdymo problemos. Naujumas. Šis darbas pasižymi tuo, jog jame yra aprašomas ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondas ir uždarymo proceso metu iškilusios jo sudarymo bei valdymo problemos.

Aktualumas. Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo fondo problemos šiuo metu plačiai aptarinėjama tema. Svarbu išsiaiškinti ir aptarti svarbiausias problemas, nes jos susijusios su didelėmis finansinėmis investicijomis, o žinoma, jog tokiai šaliai kaip Lietuva, tai yra labai reikšminga. Tik nustačius problemas, galima ieškoti jų sprendimų.

Naujumas. Šis darbas pasižymi tuo, jog jame yra aprašomas ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondas ir uždarymo proceso metu iškilusios jo sudarymo bei tikslas. Aptarti ignalinos ae eksploatavimo nutraukimo fondo įstatymusaptarti ignalinos atominės elektrinės veiklą ir veikimo principus bei svarbiausius įvykius jos veiklos istorijoje.

Išsiaiškinti priežastis, dėl kurių ignalinos atominės elektrinės eksploatavimas turėjo būti nutrauktas taip pat aptarti ateities energetikos perspektyvas, plačiau išskiriant visagino atominę elektrinęaprašyti pagrindines šio fondo suda metodai. Vadovėliai, nagrinėjantys ignalinos atominės elektrinės tematiką, žurnalai, internetinės prieigos, analizuojančios darbui aktualias problemas bei pateikiantys naujausią informaciją šia tema.

Darbo pradžioje yra aprašoma ignalinos atominė elektrinė, jos veikla bei raida, išskiriant pagrindinius įvykius, tokius kaip i bei ii bloko atidarymas ir sustabdymas, pateikiamos priežastys, kodėl jos veikla sustabdyta ir aprašoma būsimoji visagino atominė elektrinė. Toliau darbe analizuojamas ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondas, aprašomi pagrindiniai veiklos principai, nurodomi jo pokyčiai paskutiniųjų metų laikotarpiu, taip pat uždarymo kaina palyginama su kitų šalių patirtimi. Paskutinėje darbo dalyje aptariamos pagrindinės problemos, kylančios sudarant ir valdant šį fondą, pat ignalinos atominė elektrinė (iae) – vienintelė baltijos šalyse Lietuvos energetinės sistemos branduolinė jėgainė, turinti didžiausią pasaulyje reaktorių, įrašytą į gineso rekordų knygą. Pastatyta Lietuvoje, šalia sienos su baltarusija. Greta jėgainės darbuotojams pastatytas visagino miestas (ankstesnis sniečkus). Jėgainėje buvo numatyti keturi reaktoriai, tačiau pastatyti ir paleisti tik du. Trečiojo ir ketvirtojo statyba buvo nutraukta. Trečiasis jau buvo visiškai pastatytas, liko jį tik paleisti įleidžiant kurą, o ketvirtojo bloko pastatyta buvo tik pamatai.

Dėl 1986 m. Černobylio avarijos buvo atidėtas antrojo bloko paleidimas (iki 1987 m. ). Jėgainėje planuota įrengti ir trečiąjį bloką, tačiau 1988 m. Sąjūdžio įvykiai lėmė, kad jo buvo atsisakyta, dar 1987 m. Birželio d.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 73 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (6353 žodžiai)
  • Universitetas
  • Frolaina
  • Ignalinos AE eksploatavimo fondo valdymo problemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Ignalinos AE eksploatavimo fondo valdymo problemos. (2011 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ignalinos-ae-eksploatavimo-fondo-valdymo-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:29
×