IĮ autoserviso verslo planas


IĮ verslo planas. Įvadas. Autoserviso paslaugų aprašymas. Steigiamosios įmonės informacija. Įmonės forma. Įmonės steigėjai. Įmonės rekvizitai. Rinkodaros strategija. Sektoriaus PESTel analizė. Įmonės SSGG analizė. Įmonės konkurentai. Vartotojai. Tiekėjai. Rinkodaros komplekso parinkimas. Įmonės valdymas. Valdymo struktūros parinkimas. Darbuotojai ir jų pareigų aprašymas. Motyvacinės sistemos parinkimas. Finansinis planas. Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas. Įmonės turtas ir jo nusidėvėjimas. Kitos išlaidos. Projekto sąmata. Lūžio taškas. Išvados.


Autoserviso darbas: Mūsų individuali įmonė užsiims automobilių automatinių ir mechaninių pavarų dėžių remontų. Mūsų specialistai nuiminės dėžes perrinkinės (restauruos) ir statys į vietą. Dėžėms tvarkytoms mūsų autoservise suteikiama pusę metų garantija.

Mūsų individualios įmonės pagrindinė teikiama paslauga yra pavarų dėžės remontas

VSD 30,8% (pensija, liga, motinystė, tėvystė, vaiko priežiūra), PSD 9%, GPM 15%;

Pelno mokestis: lengvatinis 5% pelno mokestis (jei apyvarta neviršija 300 000 EUR/ jei viršija - 15% pelno mokestis

2017 m. pradžioje visoje Lietuvoje veikusiose Individualiose įmonėse dirbo 37 932 darbuotojai (11 480 įmonių), tai reiškia, kad vidutiniškai vienoje Individualioje įmonėje šiemet metų pradžioje dirbo 3 – 4 darbuotojai.

T. Zdanevičiaus IĮ autoservisas Adresas: Žalgirio 131-212, LT-08217 Vilnius Įmonės kodas: 300236957 PVM mokėtojo kodas: LT100002324971 Atsiskaitomoji sąskaita: LT517300020093264470 AB Bankas: „Swedbank“

Vilniuje gyvena daug jaunu žmonių ir beveik kiekvienas žmogus turi ir vairuoja nuosava automobilį kuris nuolat genda ir ji reikia remontuoti, o kaip  žinoma tai greičiu dėžes yra labai svarbus dalykas automobiliui. Taigi mūsų vartotojai yra paprasti žmones kure  neišmano apie savo automobilių remontą ir atvažiuoja į mūsų autoservisą.

Individualioje įmonėje darbuotojai skatinami pasveikinant juos gimtadienio proga ir įteikiant jiems simbolines premijas, darbuotojų išklausymas ko jiems trūksta ar kokios problemos esamos darbe, darbuotojai siunčiami į papildomus mokymus didinti savo kvalifikaciją, efektyvus darbuotojų poreikius atitinkantis atostogų laiko planavimas, papildoma premija prie atlyginimo už ilgą darbo laiką įmonėje, už viršvalandžius mokama dvigubai.

2017m 252 d.d. ir 2010 d.val. viena paslauga teikiama 4h. Taigi per metus galima suteikti:

Kadangi veikia =žmogiškasis faktorius tai per metus priimam kad per metus bus 500 paslaigų veiklos apimtis

Nustatant vienos paslaugos kainą pelno norma bus 20% taigi vienos paslaugos kaina:

Mūsų nuomone tam, kad verslas klestėtu reikia gero verslo plano, mes manome,kad mūsų verslo planas padės mums uždirbti liesu, ir klientai bus patenkinti, bet vis dėlto kiekviena įmonę turi konkurentus, kaip ir mūsų įmonę irgi, taigi su konkurentais reikia kovoti. Kad įmonę veiktu reikia kokybiškai atlikti savo darbą, būti aktyviems, ir visada žmonėms padėt ir duoti gerą patarimą, bet kaip gi įmonėje be gerų specialistų? Kad išlaikyti savo darbuotojus reikia mokėt jiems gerą atlyginimą ir padaryti kažkokią gera motyvaciją dėl to, kad jie stengtusi atlikti gerai savo darbą. Minimaliai reikia suteikti 27 paslaugas per metus

  • Microsoft Word 267 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2745 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • IĮ autoserviso verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
IĮ autoserviso verslo planas. (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ii-autoserviso-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 18:24
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo