IĮ "Kompiuterinė zona" verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo tikslai. Starteginiai ir taktiniai įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pardavimų strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos. Trumpas paslaugų proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alnertatyvi veikla. Finansai. Reklamos lėšos ir jų panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Pelno(nuostolio)ataskaita. Balansas. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.


Temos aktualumas – visas pasaulis deda daug pastangų, kuria įvairiausias priemones verslumo skatinimui. Lietuva šioje srityje gerokai atsilieka nuo pirmaujančių pasaulio valstybių, todėl verslo planų rašymas yra puiki priemonė skatinti žmones kurti savo verslą.

Darbo tikslas – sukurti interneto kavinės verslo planą.

Darbo uždaviniai:

Aprašyti kuriamą verslą;

Sukurti rinkodaros veiksmus;

Suplanuoti patį paslaugos teikimą;

Suplanuoti kuriamos įmonės vadybą;

Apžvelgti rizikos veiksmus;

Parengti finansinį planą.

Darbo objektas – kuriamos įmonės verslo planas.

Darbo metodai:

Ši įmonė yra įsikūrusi Marijampolės mieste. Ji savo veiklą pradės 2009 07 01 Šios įmonės direktorius ir savininkas yra Povilas Isoda. Šioje įmonėje dirbs profesionalūs darbuotojai, kurie moka dirbti su kompiuterais ir jų priedais. Kuriant I.Į „Kompiuterinė zona“ bus panaudota 374650Lt. Visos lėšos bus iš nuosavos.

Teiksime vartotojams internetines paslaugas ir kompiuterinius žaidimus. Pagrindinė mano firmos planuojama veikla - teikti internetines paslaugas vartotojams neturintiems galimybių internetu naudotis namuose. Individuali įmonė “Kompiuterinė zona“ bus įkurta Marijampolėje Kauno g. 26. Įmonė įsikurs šioje gatvėje, kadangi ji yra pačiame miesto centre. Beje šioje gatvėje bus pastatytas visiškai naujas modernus pastatas, kuriame ir įsikurs ši įmonė. Ši įmonė pradės savo veiklą nuo 2009 m. liepos 1 d. Šioje įmonėje dirbs profesionalūs darbuotojai, kurie moka dirbti su kompiuterinėmis programomis.

Bendrieji verslo uždaviniai. Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja pramogų verslas. Kurti interneto svetainę paskatino menka šio pobūdžio paslaugų pasiūla bei prastas ir nemaksimalus kliento norų tenkinimas. Įvertinęs dabartinę situaciją, remdamasis panašių interneto svetainių patirtimi ir klaidomis stengsiuosi optimaliai patenkinti klientų norus. Tai įvykdyti man yra aktualu ir nesunku, nes as esu potencialus klientas. Todėl dabartinę šios šakos analizę vertinu realiai turėdamas daug pasiūlymų jai pagerinti.

Interneto svetainės “Kompiuterinė zona” pagrindinis objektas - klientas, jo norų tenkinimas. Aukšto lygio aptarnavimas, sąžiningumas - mūsų pagrindinė veikla tam tikslui pasiekti.

Šiuo metu kompiuteriai ir internetas yra labai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje todėl manau, kad šis verslas turės gana neblogą pasisekimą. Todėl ir nutariau įkurti interneto svetainę „Kompiuterinė zona“. Šioje svetainėje žmonės galės naudotis ne tik internetu ar spauzdinti dokumentus, bet ir pažaisti pačius naujausius kompiuterinius žaidimus. Be to mūsų įmonė teiks ir papildomas paslaugas t.y. dokumentų spauzdinimas, dokumentų atšvietimas,skenavimas. Tokias paslaugas teikia nekiekviena interneto svetainė, todėl manau, kad mano interneto svetainėje tikrai netruks klientų. Ši interneto svetainė bus įsikūrusi miesto centre, todėl manau, kad klientų netruks, juolab, kad kitų interneto svetainių aplink nėra.

Labai svarbu suvokti, kaip rinka atrodys rytoj, po mėnesio, po pusmečio ir panašiai, t.y kokia bus rinkos kitimo tendencija, kokius klientų poreikius tenkins įmonės prekė.

Iš turimos informacijos paaiškėjo, kad žmonės kuriems reikalingos interneto paslaugos dažniausiai renkasi tokias interneto svetaines, kuriose yra malonus aptarnavimas, geri kompiuteriai ir pan.

Priežastys lemiančios, kad klientai noriai lankysis mūsų interneto svetainėje yra šios:

Interneto kavinė užsiima paslaugų teikimu, t.y. Interneto paslaugos, skanavimas, spausdinimas, kopijavimas kompaktinių diskų įrašymas ir kitos paslaugos susijusios su kompiuteriu. Įkūręs šią kavinę aš sau ir dar dviem žmonėms užsitikrinsiu darbo vietą taip pat pragyvenimo šaltinį, bei galimybę ateityje sukurti naujų darbo vietų. Teikdamas tokias paslaugas aš orientuosiuos į kelias vartotojų grupes t.y. pagrinde studentai, moksleiviai bei kiti pavieniai asmenys, nes ne kiekvienas šiandien gali įsigyti kompiuterio ir prisijungti prie Internet tinklo. Todėl tokios paslaugos tiekimas padės mūsų klientams gauti pačią naujausią informaciją, kuri jiems reikalinga ir už prieinamą kainą. Mano kuriamos interneto kavinės tikslas - tapti viena iš autoritetingiausių tokio profilio įmonių, kuri teiktų tik geros kokybės vartotojų poreikius tenkinančias paslaugas. Manau, kad ateityje šios paslaugos teikimas klestės ir bus sėkmingas, nes šiuo metu auga naujausios informacijos poreikis kurį aš ketinu patenkinti teikdamas šią paslaugą. Tai noriu atlikti teikdamas geros kokybės ryšį bei kitas paslaugas.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3259 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ina
  • IĮ "Kompiuterinė zona" verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
IĮ "Kompiuterinė zona" verslo planas. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ii-kompiuterine-zona-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:00
×