Ikea kompanija sekmės istorija


Ikea sėkmęs istorija. Verslo sekmes istorijos referatai. Ikea kursinis. Ikea istorija. Ikea sekmes istorija referatas. Imones sekmes istorija. Sėkmės istoriją apie prekybos verslą. Ikea sekme. Ikea pirmasis versliukas referatas. Ikea karjera.

Įvadas. Įkūrėjo istorija. Pirmasis versliukas. „ikea“ įkūrimas. Baldų verslo pradžia. Pirmoji ekspozicija. Nepaliaujamas augimas. Tiekėjų boikotas. Surenkami baldai. Plėtra lenkijoje. Visuomenės pasitikėjimas. Parduotuvė stokholme. Europos užkariavimas. Ikea dabartinė situacija. „ikea“ lietuvoje. Išvados. Naudoti šaltiniai.

IKEA visame pasaulyje garsus baldais, buitine technika ir namų apyvokos daiktais prekiaujantis prekybos centras.

Apie Ingvarą Kampradą sklando įvairiausios legendos. 2004-iais pasaulis nustebo išgirdęs, kad būtent jis, t.y. kuklus ir niekam nežinomas Švedijos pilietis, tapo turtingiausiu pasaulio žmogumi, pralenkęs net Bilą Geitsą.

Toliau bus pasakojama apie šią neeilinę asmynybę ir jo daugiau nei 50 metų kurtą baldų imperiją „Ikea“. Tekstas paremtas Bertilio Torekulo parašyta knyga „Ikea“ sėkmės istorija“, kurią Lietuvoje išleido „Obuolio“ leidykla.

IKEA visame pasaulyje garsus baldais, buitine technika ir namų apyvokos daiktais prekiaujantis prekybos centras. Šiuo metu IKEA dirba pelningai kaip niekada anksčiau.

Kompanijos įkūrėjas dabar tik šiek tiek prisideda prie darbų, kadangi savo verslą jau yra perleidęs savo sūnums. Šis žmogus gali būti pavyzdys kiekvienam, kuries nori įkurti savo verslą, reikia tik noro, atkaklumo, veržlumo, siekti maksimalumo ir nebijoti rizikuoti. IKEA sėkmingas verslas, kuris buvo išplėtotas dėka Ingvaro Kamprado. Šios parduotuvės filialo greitai sulauksime ir Lietuvoje.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2862 žodžiai)
  • Aiste
  • Ikea kompanija sekmės istorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Ikea kompanija sekmės istorija. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikea-kompanija-sekmes-istorija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:37
×