Ikimokyklinio ugdymo veiklos planas


Ugdomosios veiklos. Ugdomosios veiklos pavadinimas. Ugdymo uždaviniai. Ugdymosi aplinka ir priemonės. Vaikų amžius. Sakytinė kalba. Meninė raiška. Visos grupės veikla pažinimo diena. Jaunasis geografas. Išvyka į spektaklį. Lėlių teatrą. Veikla grupelėmis.


Ugdymo uždaviniai (2 etapas). Siekti, kad vaikai įgytų daugiau žinių apie Kalėdinį laikotarpį, galėtų papasakoti, ką sužinojo. Skatinti domėtis aplinka, atkreipti dėmesį į Kalėdų prasmę ir vykstančius pokyčius šventiniu laikotarpiu. Ugdyti(s) kūrybiškumą ir norą save išreikšti meninėm išraiškos priemonėm. Siekti, kad vaikas pasijustų gebantis įžvelgti emocijas, permainas.

Ugdymosi aplinka ir priemonės (6 etapas). Žaidimai: Aš sniego senis; Paliesk nosį; Šeimos Kalėdų eglutė; Kalėdų senelio kelnės. Priemonės: molis, maistiniai dažai, skutimosi putos, popieriaus ritinėliai, tampomas popierius... Grožinės literatūros kūriniai: Nuotykiai per Kalėdas; Žiemos pasaka; Žinias plėsime ir edukacinę veiklą - Kalėdinis spektaklis. Pasakos prieš miegą: Mikė Pūkuotukas ir Kalėdos Trukmė: 11-30 -12-04 (1 savaitė).

Kristupas pasiūlė žaidžiant su plastilinu panaudoti lipdymo formeles bei surinktus kamštelius ir taip papuošti Kalėdų eglę.

Pažinimo diena. Pažinimo dienelę pradėsime ryto ratu, kurio metu aptarsime savaitgalio įspūdžius, tuomet kalbėsime apie Kalėdas, kurios jau taip arti.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (621 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Ikimokyklinio ugdymo veiklos planas
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ikimokyklinio ugdymo veiklos planas. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikimokyklinio-ugdymo-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:45
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo