Ikiteisminio tyrimo sistema ir bendrosios nuostatos


Ikiteisminio tyrimo sistema ir bendrosios nuostatos. M. Gegužės 8 d. Konstitucinio Teismo nutarimas. M. Ikiteisminio tyrimo sistema. Ikiteisminio tyrimo diferenciacija. Ikiteisminio tyrimo bendrosios sąlygos. Ikiteisminio tyrimo priklausomumas. Ikiteisminio tyrimo pradėjimas. Ikiteisminio tyrimo pradėjimo būdai. Sprendimo pradėti ikiteisminį tyrimą formos. Ikiteisminio tyrimo pradėjimas pagal BPK 167 str. Ir 407 str. Ikiteisminio tyrimo atlikimo terminai. Ikiteisminio tyrimo pareigūnai ir prokurorai. Ikiteisminio tyrimo duomenų neskelbtinumas.


Ikiteisminio tyrimo pradėjimas pagal BPK 167 str. ir 407 str.

Ikiteisminio tyrimo pareigūnai ir prokurorai, atliekantys ikiteisminį tyrimą, ir prokurorai, organizuojantys ir vadovaujantys ikiteisminiam tyrimui, IBPS privalo rengti šiuos elektroninius procesinius dokumentus:.

Pranešimą prokurorui apie pradėtą ikiteisminį tyrimą; pranešimą apie ikiteisminio tyrimo eigą; pranešimą apie įtarimą; nutarimą pripažinti nukentėjusiuoju; nutarimą pripažinti įtariamuoju; nutarimą pripažinti civiliniu ieškovu; nutarimą pripažinti civiliniu atsakovu; prašymą pratęsti ikiteisminio tyrimo terminą; nutarimą sujungti ikiteisminius tyrimus; nutarimą atskirti ikiteisminius tyrimus ir išskiriamų dokumentų apyrašą.

Prokurorai, organizuojantys ir vadovaujantys ikiteisminiam tyrimui, IBPS privalo rengti šiuos baigiamuosius elektroninius procesinius dokumentus: nutarimą sustabdyti ikiteisminį tyrimą; nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą; nutraukti ikiteisminį tyrimą dalyje dėl veikos ar dalyje prieš asmenį; kaltinamąjį aktą; nutarimą perduoti bylą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo teismui; pareiškimą dėl proceso baigimo teismo baudžiamuoju įsakymu; pareiškimą dėl bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka.

  • MS PowerPoint 289 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (2397 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Ikiteisminio tyrimo sistema ir bendrosios nuostatos
    10 - 2 balsai (-ų)
Ikiteisminio tyrimo sistema ir bendrosios nuostatos . (2019 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikiteisminio-tyrimo-sistema-ir-bendrosios-nuostatos.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 25 d. 10:16
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!