IKT nauda kasdienei žmogaus veiklai


IKT nauda kasdienei žmogaus veiklai. IKT priemonėmis ir naudodamiesi nuolat augančiais mokomai. Kur žmogus yra pranašesnis už kompiuterius? Ar kompiuteris pakeičia žmogų?   Kur kompiuteriai pranašesni už žmogų? Kompiuteris kaip programuojamas elektroninis prietaisas. Skaičiavimo mašiną turi sudaryti 5 pagrindiniai komponentai. Nauda. Žala. Vaikams priklausomybė nuo kompiuterio dažniausiai pasireiškia šiais požymiais.


IKT priemonėmis ir naudodamiesi nuolat augančiais mokomai-siais resursais mokytojai galiindividualiai ir asmeniškai konsultuotibesimokančiuosius. Skirtingų garso ir vaizdo priemonių, autentiškų kontekstų ir realios gyvenimiškos patirties naudojimas padeda skirtingų mokymosi stilių besimokantiesiems įsisąmoninti turinį pagal jų poreikius. Mišriojo mokymosi aplinkoje naudojamos IKT kalbos mokytojui ar mokymosi proceso vadovui leidžia naudoti skirtingus metodus ir prisitaikyti prie skirtingų mokymosi stiliųir skirtingų greitai arba lėtai dirbančių arba neįgaliųjų besimokančiųjų.

Pasikartojantys monotoniški darbai ir uždaviniai. Lengvai automatizuojami uždaviniai. Matematiniai skaičiavimai. Pavojingos situacijos.

Skaičiavimo mašiną turi sudaryti 5 pagrindiniai komponentai:.

Vaikams priklausomybė nuo kompiuterio dažniausiai pasireiškia šiais požymiais:.

  • MS PowerPoint 358 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (760 žodžiai)
  • Migle
  • IKT nauda kasdienei žmogaus veiklai
    10 - 7 balsai (-ų)
IKT nauda kasdienei žmogaus veiklai. (2016 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikt-nauda-kasdienei-zmogaus-veiklai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:29
×