IKT taikymas ugdymo procese


Ikt taikymas ugdymoprocese. interaktyvioji lenta ir jos teikiamos galimybės. Įvadas Interaktyvioji lenta bei jos naudojimo galimybės. Įvadas. Dabartinėje informacijos visuomenėje kompiuteris ir internetas tampa kasdieniu darbo ar laisvalaikio praleidimo įrankiu. Informacinės komunikacinės technologijos pamažu iš esmės keičia mokymosi procesą, suteikdamos neribotas galimybes. Interaktyvi lenta - patogi tradicinės baltos lentos. Mokiniai geriau įsidėmi medžiagą ne tik todėl. Šios lentos pagalba galima organizuoti įvairaus tipo pamokas. Mokytojas, naudodamasis šios lentos privalumais. „Smart board“ lenta dėl savo tikrai plačių galimybių. Daug paruoštų mokymo priemonių oficialiame tinklapyje galima rasti ir kitų mokomųjų dalykų pamokoms. Interaktyvios lentos vertinimas. Vienoje iš mokyklų, kur naudojama ši technologija. Mokinių nuomonė apie inyeraktyviąją lentą. Mokiniams taip pat buvo pateiktas klausimas. Apklausos rezultatai. Į klausimą, kodėl patinka šios pamokos. Mokinių tėvų buvo klausta, ar vaikai pasakoja apie interaktyvią lentą. Tėvų nuomonė apie interaktyviąją lentą. Dauguma apklaustų tėvų. „Smart board“ privalumas - informacijos vizualumas – svarbus veiksnys perteikiant mokomąją medžiagą pradinukams.


Įvadas; Interaktyvioji lenta bei jos naudojimo galimybės; Interaktyviosios lentos naudojimo mokykloje vertinimas; Apklausos rezultatai. Mokinių nuomonė; Apklausos rezultatai. Tėvų nuomonė; Interaktyviosios lentos pliusai ir minusai.

Informacinės komunikacinės technologijos pamažu iš esmės keičia mokymosi procesą, suteikdamos neribotas galimybes.

Vienoje iš mokyklų, kur naudojama ši technologija, buvo atlikta mokinių ir jų tėvų aplausa, kaip jie vertina šios lentos naudojimą pamokų metu.

  • MS PowerPoint 1674 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (695 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • IKT taikymas ugdymo procese
    10 - 10 balsai (-ų)
IKT taikymas ugdymo procese. (2016 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikt-taikymas-ugdymo-procese.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:48
×