Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas


Ilgalaikis planas 2 klasei. Balčytis matematikos trumpalaikis planas.

Mokymo ir mokymosi priemonės. Vadovėlio temos. Mokinių gebėjimai.

● Darbo sąlygos (patalpa, pamaina), kiek yra mergaičių ir berniukų, kas persikėlė iš kitos mokyklos, kiek mokinių ( ir kas) turi sveikatos, elgesio, ekonominių problemų, kas pasirinks papildomą ugdymą (muzikos mokyklą ar pan.) ir t. t.

● Trumpa klasės mokinių matematinių gebėjimų charakteristika; kuriam mokiniui parengta individuali programa, kam reikės logopedo ar kito specialisto pagalbos ir t. t.

Pastaba. Šią charakteristiką rašo mokytojas. Pirmoji dalis gali būti bendra visiems mokomiesiems dalykams.

● B. Balčytis, R. Martinėnienė. Skaičių šalis. Matematikos vadovėlis III klasei. Pirmoji knyga. K., 2009.

● B. Balčytis, R. Martinėnienė. Skaičių šalis. Matematikos vadovėlis III klasei. Antroji knyga. K., 2009.

● B. Balčytis. Papildomos matematikos užduotys ir testai III klasės mokiniams. 1-asis sąsiuvinis. K., 2008. (Plane sutrumpintai žymima PU–1.)

● B. Balčytis. Papildomos matematikos užduotys ir testai III klasės mokiniams. 2-asis sąsiuvinis. K., 2009. (Plane sutrumpintai žymima PU–2.)

1. Sudėties ir atimties iki 100 kartojimas. Daugybos ir dalybos sąvokos bei skaičių 2, 3, 4 ir 5 daugybos lentelių kartojimas. Skliaustai. Statistiniai tyrimai.

Pirmojo tęstinio darbo (projekto) paaiškinimas (ir atlikimas, jeigu neketinama jo skirti kaip grupinio namų darbo).

2. Truputį apie skaičius iki 1000. Kilometras. Daugybos ir dalybos veiksmai su 0. Milimetras. Atkarpų brėžimas milimetriniame popieriuje. Apskritimas. Apskritimo brėžimas. Apskritimo ir skritulio centras, spindulys, skersmuo. Trikampio, keturkampio, kubo, rutulio, ritinio, kūgio skyrimas; viršūnės, briaunos, sienos sąvoka. Trupmenos sąvoka. Skaičiaus vienos dalies radimas. Uždaviniai skaičiui padidinti ir sumažinti kelis kartus.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kiks
  • Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas
    8 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/ilgalaikis-matematikos-mokymo-3-klaseje-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:21
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo