Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas


Pedagogikos planas. Mokymo ir mokymosi priemonės. Vadovėlio temos. Mokinių gebėjimai.


● Darbo sąlygos (patalpa, pamaina), kiek yra mergaičių ir berniukų, kas persikėlė iš kitos mokyklos, kiek mokinių ( ir kas) turi sveikatos, elgesio, ekonominių problemų, kas pasirinks papildomą ugdymą (muzikos mokyklą ar pan.) ir t. t.

● Trumpa klasės mokinių matematinių gebėjimų charakteristika; kuriam mokiniui parengta individuali programa, kam reikės logopedo ar kito specialisto pagalbos ir t. t.

Pastaba. Šią charakteristiką rašo mokytojas. Pirmoji dalis gali būti bendra visiems mokomiesiems dalykams.

● B. Balčytis, R. Martinėnienė. Skaičių šalis. Matematikos vadovėlis III klasei. Pirmoji knyga. K., 2009.

● B. Balčytis, R. Martinėnienė. Skaičių šalis. Matematikos vadovėlis III klasei. Antroji knyga. K., 2009.

● B. Balčytis. Papildomos matematikos užduotys ir testai III klasės mokiniams. 1-asis sąsiuvinis. K., 2008. (Plane sutrumpintai žymima PU–1.)

● B. Balčytis. Papildomos matematikos užduotys ir testai III klasės mokiniams. 2-asis sąsiuvinis. K., 2009. (Plane sutrumpintai žymima PU–2.)

1. Sudėties ir atimties iki 100 kartojimas. Daugybos ir dalybos sąvokos bei skaičių 2, 3, 4 ir 5 daugybos lentelių kartojimas. Skliaustai. Statistiniai tyrimai.

Pirmojo tęstinio darbo (projekto) paaiškinimas (ir atlikimas, jeigu neketinama jo skirti kaip grupinio namų darbo).

2. Truputį apie skaičius iki 1000. Kilometras. Daugybos ir dalybos veiksmai su 0. Milimetras. Atkarpų brėžimas milimetriniame popieriuje. Apskritimas. Apskritimo brėžimas. Apskritimo ir skritulio centras, spindulys, skersmuo. Trikampio, keturkampio, kubo, rutulio, ritinio, kūgio skyrimas; viršūnės, briaunos, sienos sąvoka. Trupmenos sąvoka. Skaičiaus vienos dalies radimas. Uždaviniai skaičiui padidinti ir sumažinti kelis kartus.

  • Pedagogika Planai
  • 2015 m.
  • Kiks
  • 4 puslapiai (1280 žodžių)
  • Pedagogikos planai
  • Microsoft Word 11 KB
  • Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ilgalaikis matematikos mokymo 3 klasėje planas. (2015 m. Balandžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/ilgalaikis-matematikos-mokymo-3-klaseje-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:26