Ilgalaikis matematikos mokymo 8 klasėje planas


Vienanaris ir dvinarius pertvarkiai. Matematikos savarankiski ir kontroliniai darbai 8 klasei skaičių intervalai. Matematikos kontroliniai 8klasei daugianariai. Matematikos kontrolinis reiskiniai 8 klasei. Ilgalaikis matematikos planas 8 klasei.

Matematikos planas. Ilgalaikis matematikos mokymo 8 klasėje planas. Bendroji informacija. Mokymo ir mokymosi priemonės. Klasės charakteristika. Vertinimas. Bendrieji gebėjimai. Pagrindiniai metų mokymo ir mokymosi uždaviniai. Mokymo ir mokymosi turinys. Klasės kurso. Kartojimas. Susipažinimas su 8 klasės matematikos mokymo programa. Skaičiai ir skaičiavimai. Laipsnis su natūraliuoju rodikliu ir laipsnių su natūraliuoju rodikliu savybių taikymas. Laipsnis su sveikuoju neigiamu rodikliu ir jų savybių taikymas. Reiškinių su laipsniais apskaičiavimas. Skaičiuotuvo taikymas keliant skaičių laipsniu. Skaičiaus užrašymas standartine išraiška. Kontrolinis darbas. Kvadratinė ir kubinė šaknis, reiškinių su šaknimis pertvarkymas, skaičiuotuvo panaudojimas traukiant kvadratinę ir kubinę šaknį. Kontrolinis darbas. Reiškiniai, lygtys, nelygybės. Tapatūs reiškinių pertvarkymai, supažindinimas su tapatybėmis. Vienanarių ir daugianarių dauginimas. Dviejų narių sumos kvadrato ir skirtumo kvadrato formulių taikymas. Dviejų narių sumos ir jų skirtumo sandaugos taikymas. Reiškinių pertvarkymas, taikant greitosios daugybos formules. Kontrolinis darbas. Bendro dauginamojo iškėlimas prieš skliaustus. Daugianarių skaidymas dauginamaisiais. Kontrolinis darbas. Tiesinių lygčių sprendimas. Lygčių pavidalo A(x) B(x) = 0, čia A(x) ir B(x) – pirmo laipsnio dvinariai ir ax² = b,. Ax³= b ( a,b > 0) sprendimas. Lygčių sudarymas ir sprendimas. Kontrolinis darbas. Pirmojo laipsnio nelygybių sprendimas. Skaičių intervalų vaizdavimas ir užrašymas. Kontrolinis darbas.

  • Matematika Planai
  • 2014 m.
  • Aidas
  • 11 puslapių (3090 žodžių)
  • Matematikos planai
  • Microsoft Word 27 KB
  • Ilgalaikis matematikos mokymo 8 klasėje planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Ilgalaikis matematikos mokymo 8 klasėje planas. (2014 m. Gegužės 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/ilgalaikis-matematikos-mokymo-8-klaseje-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:29