Ilgalaikis materialus turtas ir jo apskaita


Ilgalaikio materialaus turto apskaita. Įvadas. Įmonės turtas. Ilgalaikis turtas. Ilgalaikio turto esmė. Ilgalaikio turto skirstymas. Ilgalaikis nematerialusis turtas. Finansinis turtas. Ilgalaikis materialusis turtas. Imt samprata. Imt skirstymas. Ilgalaikio materialaus turto reikšmė. Ilgalaikio materialiojo turto įkainojimas ir pateikimas balanse. Ilgalaikio materialiojo turto įsigijimas ir registravimas apskaitoje. Imt, įsigyto iš trečiųjų asmenų, įsigijimo savikainos nustatymas. Ilgalaikio turto sąskaitų charakteristika. Pasigaminto įmonėje imt savikainos nustatymas. Turtas, gaunamas kaip savininkų turtiniai įnašai. Turtas, gaunamas neatlygintinai (dovanojamas). Turtas gaunamas mainais. Turtas, gaunamas pasitikėjimo teise. Ilgalaikio materialiojo turto nusidėvėjimo apskaita ir skaičiavimo metodai. Tiesiogiai proporcingas (tiesinis) metodas. Produkcijos metodas. Metų skaičiaus metodas. Dvigubas – mažėjančios vertės metodas. Ilgalaikio materialiojo turto eksploatavimo, rekonstravimo ir remonto išlaidų apskaita. Ilgalaikio materialiojo turto nukainojimas ir perkainojimas. Ilgalaikio materialiojo turto nukainojimas – vertės sumažinimas. Ilgalaikio materialiojo turto perkainojimas. Ilgalaikio materialiojo turto perleidimo ir nurašymo finansinė apskaita. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: aptarti ilgalaikio turto sampratą, išsiaškinti, kaip jis yra skirstomas, įvertinti ilgąlaikį turtą ir supažindinti su ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaičiavimu ir suprasti praktinę naudojimo svarbą.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai (9861 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Ilgalaikis materialus turtas ir jo apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Ilgalaikis materialus turtas ir jo apskaita. (2013 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ilgalaikis-materialus-turtas-ir-jo-apskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:11
×