Ilgalaikis turtas esmė ir klasifikavimas


Ilgalaikio turto klasifikavimas. Ilgalaikio turto esmė. Ilgalaikis turtas kursinis. Ilgalaikio turto auditas. Ilgalaikio turto auditas kursinis. Ilgalaikio turto audito procesas+kursiniai darbai. Ilgalaikio turto klasifikacija. Turto klasifikavimas. Ilgalaikio turto auditas imoneje. Trumpalaikis turtas ir jo klasifikavimas.

Įvadas. Ilgalaikio materialiojo turto reikšmė ir klasifikavimas apskaitoje. Turto esmė ir klasifikavimas. Ilgalaikio materialiojo turto klasifikavimas. Uab „x“ ilgalaikio turto analize ir valdymas. Ilgalaikio materialiojo turto įsigijimo apskaita. Ilgalaikio materialiojo turto struktūros analizė. Ilgalaikio materialiojo turto dinamikos analizė. Ilgalaikio materialiojo turto apyvartumo rodiklių analizė ir prognozė. Ilgalaikio materialiojo turto pelningumo rodiklių analizė ir prognozė. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra. Priedai.

Ilgalaikį materialųjį turtą turi ir naudoja visos įmonės nepriklausomai nuo jų dydžio ir veiklos pobūdžio. Daugelyje įmonių ilgalaikis turtas sudaro didžiąją turto dalį, nusidėvėjimo sumos – reikšmingą sąnaudų dalį, todėl labai svarbu šį turtą apskaityti ypač tiksliai, nes menkiausi netikslumai šioje apskaitoje turi didelį poveikį įmonės veiklos rezultatams. Nuo ilgalaikio materialiojo turto naudojimo efektyvumo priklauso daugelis įmonės veiklos rodiklių. Ilgalaikiu materialiuoju turtu įmonė gali garantuoti skolų bankui ar tiekėjams grąžinimą.

Teisingai naudojamas, skirstomas, vertinamas ir nudėvimas turtas lemia kiekvienos firmos gyvavimo sekmę.

Tikslas: atlikti ilgalaikio materialiojo turto analizę ir valdymą ab „x“ įmonės pavyzdžiu.

Daugelio įmonių apskaitinę informaciją naudoja ne tik pačios įmonės valdymo specialistai, bet ir kiti jos darbuotojai. Nemaža dalis informacijos apie įmonės veiklą bei pastarosios rezultatus domina ir išorinius vartotojus - bankai nori žinoti, ar įmonė sugebės laiku grąžinti kreditus, žaliavų tiekėjams rūpi, kad jiems būtų laiku sumokėta už įmonei parduotas prekes, kiekvienam samdomam darbuotojui svarbu žinoti, ar įmonei negresia bankrotas.

  • Microsoft Word 89 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (5836 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Ilgalaikis turtas esmė ir klasifikavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ilgalaikis turtas esmė ir klasifikavimas. (2012 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ilgalaikis-turtas-esme-ir-klasifikavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:07
×