Iliustracinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas


Fotoformu gamyba. Iliustracinis tyrimas. Diapozityvu skaneris. Fotoformos. Fotoformu paruosimas.

Iliustracinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas. Darbo tikslas: išnagrinėti įrengių, sskirtų iliustracinių fotoformų gamybai, konstrukciją ir veikimo principus. Aprašymas. Išvada. Skeneris – tai bendras elektroninių reprotechninių įrengimų pavadinimas. Jie „perskaito“ originalo informaciją ir gali ją užrašyti ant fitojuostos arba ant forminės plokštės, įrašyti į diskelį ar skaitmeniniu pavidalu atminties atminties bloke. Jie gali būti monochrominiai, skirti juodiems- baltiems originalams apdoroti, ir polichrominiai, skirti daugiaspalviams originalams apdoroti. Pagal konstrukciją skeneriai būna būgniniai ir plokšti. Būgninio skenerio (1pav.) cilindrai 1 ir 2 sukasi sinchronoškai. Iš analizatoriaus 5 išėjęs siauras spindulių pluoštelis apšviečia originalą ir atspindėjęs patenka į fotodaugintuvą, kur paverčiamas elektriniu signalu, proporcingu originalo optiniam tankiui. Iš analizatoriaus toliau signalas patenka į elektroninį bloką 6. Jame analoginis signalas paverčiamas skaitmeniniu, vyksta gradacinis koregavimas, mąstelio pakeitimas bei elektroninio rastravimo skaičiavimas. Toliau signalas patenka į moduliatorių 8, kuris valdo lazerio mechanizmą 7 ir užrašančią galvutę 9. rastriniai taškai susidaro iš labai smulkių elementų, pvz., kvadratėlių, kurių kraštinė mažesnė negu 10 m.

Pagaminti iliustracinę formą – tai reiškia pagaminti iš turimų iliustracinių orginalų diapozityvą arba negatyvą ir jų montažą. Toninės iliustracijos turi būti rastruotos, o spalvinės reprodukcijos diapozityvai turi atitikti atitinkamą spalvą. Ilskeneris – tai bendras elektroninių reprotechninių įrengimų pavadinimas. Jie perskaito originalo informaciją ir gali ją užrašyti ant fitojuostos arba ant forminės plokštės, įrašyti į diskelį ar skaitmeniniu pavidalu atminties atminties bloke.

Būgninio skenerio (1pav. ) cilindrai ir sukasi sinchronoškai. Iš analizatoriaus išėjęs siauras spindulių pluoštelis apšviečia originalą ir atspindėjęs patenka į fotodaugintuvą, kur paverčiamas elektriniu signalu, proporcingu originalo optiniam tankiui. Iš analizatoriaus toliau signalas patenka į elektroninį bloką. Toliau signalas patenka į moduliatorių 8, kuris valdo lazerio mechanizmą ir užrašančią galvutę. , – cilindras originalui tvirtinti, – cilindras fotojuostai tvirtinti, – originalas, – fotojuosta, – analizuojantis įtaisas, – elektroninis blokas, – lazerio mechanizmas, – moduliatorius, – rašanti galvutė.

Toninės iliustracijos tiri būti rastruotos, tai yra išskaidytos į elementua, kurių kiekvienas atspaude yra to paties optinio tankio, o matomo optinio tankio efektas pasiekiamas keičiant rastrinių elementų plotą. Šviesiose vietose rastriniai taškai yra mažesni, Užima atspaudo ploto vienete mažą plotą, tamsiose vietose jie dideli. Kadangi rastriniai taškai yra maži, tai žmogaus akis iš geriausio matymo atstumo (25 – 30 cm) jų neatskiria ir gaunamas pustonių efektas.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (531 žodžiai)
  • Universitetas
  • Liudas
  • Iliustracinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Iliustracinių fotoformų gamybos įrangos tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/iliustraciniu-fotoformu-gamybos-irangos-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 12:43
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo