Imagine Logo programos naudojimas


„Imagine logo“. Procedūrų kūrimas. Procedūros. Jau žinome daug įvairių vėžliuko komandų (slėpkis. Kiekviena procedūra yra aprašoma taip. Tai pirmas taškas. Procedūrų kūrimas vėžliukui. Pabandykime sukurti vėžliukui v1 procedūrą, kurios pavadinimas bus kvadratas. Ką turime parašyti tarp žodelių tai ir taškas. Arba. Kiekviena vėžliukui sukurta procedūra yra įvykdoma. V1‘kvadratas. Procedūrų kūrimas projektui. Kaip jau buvo minėta procedūras galima kurti ne tik vėžliukui. Kiekviena sukurta procedūra yra įvykdoma. V1‘penkiakampis v2‘penkiakampis v3‘penkiakampis ir t. t. Patarimas kuriant procedūras. Vėžliukų vardai gali būti rašomi ir procedūroje. Užduotys!

Jau žinome daug įvairių vėžliuko komandų (slėpkis, rodykis, namo, kartok, tik, pr, kr ir t. t.), tačiau turbūt ne kartą susimastėte, jog būtų gerai turėti komandas, kurios iškarto leistų nupiešti ar padaryti tam tikrą jūsų sugalvotą veiksmą, piešinį. Tuo tikslu išmoksime kurti procedūras, kurios mums leis tą padaryti. Taip pat procedūros padės vėžliukui sužinoti naujų žodžių, nes jo žodynas yra ribotas. Procedūra — tam tikras komandų rinkinys, kuris yra vykdomas paeiliui. Procedūros gali būti kuriamos vėžliukui, mygtukui, lapui arba net ir visam projektiniam langui.

Visos komandos privalo būti surašytos tarp žodelių tai ir taškas.

DĖMESIO: procedūros pavadinimas negali sutapti su esančių komandų pavadinimais, pvz.: pr, kartok, eisim, trinsim ir panašiai.

Ką turime parašyti tarp žodelių tai ir taškas, kad vėžliukas nupieštų kvadratą?

  • MS PowerPoint 285 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (316 žodžiai)
  • Karina
  • Imagine Logo programos naudojimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Imagine Logo programos naudojimas. (2015 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/imagine-logo-programos-naudojimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 12:54
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo