Imitacinės bendrovės apibrėžtis ir veikla


Imitacinės bendrovės apibrėžtis ir veikla. Kasmetinis imitacinių bendruomenių susitikimas „ kartu mes kuriame ateitį “. Vilniaus kolegijos IB „ Vilionė “. Lietuvos verslo kolegijos IB „ Biurometa “. Kauno kolegijos IB „ Žiedūna “. Renginio biudžeto paskirstymas. Detalus renginio aprašymas. Renginio tikslinė grupė. Literatūros ir šaltinių sąrašas.


Imitacinę bendruomenę (toliau – IB) galima apibūdinti, kaip realiai veikiančią verslo įstaigą, funkcionuojančią ir egzistuojančią mokymo tikslais. IB veikoje dalyvauja studentai, mokiniai ir netgi suaugusieji norintys įgyti arba tobulinti savo specialybinius ar profesinius įgūdžius. Šis verslo modelis įsikūręs įvairiose mokymo įstaigose: aukštosiose, vidurinėse, profesinėse ir kt. mokyklose. Visgi svarbu pabrėžti, kad IB veikia tik uždarame IB tarptautiniame tinkle, pagal tikrą verslo modelį, įstatymus, turi visokeriopą dokumentaciją ir darbuotojų hierarchiją. Nors dokumentaliai IB veiklą vykdo, kaip tikra įmonė, tačiau faktiškai jokios prekės ar paslaugos neparduoda (necirkuliuoja nei pinigai, nei prekės).

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas yra įsteigęs IB „Vilionė“, kuri yra tarptautinės EUROPEN asociacijos, SimuLith centro narė. IB „Vilionė“ nuolatos aktyviai dalyvauja visose „SimuLith“ centro veiklose: išvykose, seminaruose, konferencijose, mugėse, susitikimuose ir kituose įvairaus pobūdžio renginiuose. Vienas svarbiausių metų renginių tampa Tarptautinė IB mugė, kurios metu kiekviena įmonė turi galimybę pristatyti savo veiklą, prekę, dalyvauti konkursuose, parodyti savo gebėjimus ir žinoma įgyti patirties komunikuojant, sudarant sutartis, vykdyti spontaniškas prekybines operacijas. Galima teigti, kad tokio pobūdžio renginys vainikuoja įmonės darbą ir įgytą patirtį.

Daugelis Lietuvos aukštųjų, profesinių ir vidurinių mokyklų turi įsteigę savo simuliacines įmones. Jų veikla priklauso nuo įstaigos, kurioje įsikūrusi IB. Vieni orientuojasi į turizmą, kiti į žemės ūkį, tretieji į technologijas ir pan. Visgi šiame darbe siekiama apžvelgti tik 3 Lietuvos kolegijų IB veiklas, išryškinant kiekvienos išskirtinumą bei naudą studentams.

Vilniaus kolegijos IB „Vilionė“ – teikia visas paslaugas susijusias su turizmu Lietuvoje ir užsienyje. Kelionės išsiskiria nedidele kaina už kurią galima pamatyti netikėčiausias ir gražiausias pasaulio vietas. Pasirinkus šios įmonės paslaugas žmonėms nereikia sukti galvos dėl papildomų išlaidų ir dokumentų tvarkymo (jei vykstam į užsienį). Į kainą dažniausiai įskaičiuotos visos kelionės išlaidos, bagažas, bilietai lankytinuose objektuose, gido paslaugos, nakvynės ir likusieji su kelionėmis susiję niuansai. Tokioje IB studentai turi galimybę pasisemti tarptautinės verslo valdymo patirties, kelionės planavimo ir organizavimo, baigę praktiką studentai geba koordinuoti darbą, tvarkytis su kebliomis situacijomis susijusiomis su tarptautine dokumentacija. Kiekvienas studentas sėkmingai atlikęs praktiką ir įvykdęs visus reikalavimus IB „Vilionė“ gauna pažymėjimą, kuris patvirtina išanalizuotas įmonių veiklos sritis bei įgytas žinias.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1939 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruta
  • Imitacinės bendrovės apibrėžtis ir veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
Imitacinės bendrovės apibrėžtis ir veikla. (2019 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/imitacines-bendroves-apibreztis-ir-veikla.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 04:35
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo