Imitacinio modeliavimo paketų lyginamoji analizė


Imitacinis modeliavimas. "imitacinis modeliavimas". Powersim. Dabartiniu kompiuteriu lyginamoji analize- kursinis darbas. Imitacinis modeliavimas powersim. Verslo procesu modeliavimas arena. Imitacinio modeliavimo metodai.

Įvadas. Imitacinis modeliavimas. Įmitacinio modeliavimo programos. Anylogic. Powersim. Arena. Simprocess. Flexsim. Vensim. Silverrun-bpm. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Verslo aplinka keičiasi labai greitai. Organizacinei sistemai bei jos veiklai, atsiranda poreikis reformuotis ir prisitaikyti prie aplinkos pasikeitimų. Šių dienų konkurenciniame pasaulyje, vienas iš svarbiausių dalykų organizacinei sistemai yra atidi verslo procesų analizė ir re-inžinerija. Verslo procesų modeliavimas puikiai padeda įvertinti verslo pasikeitimų įtaką, rasti optimalų sprendimą , padeda kurti ateities planus, bei parodo kokiame stovyje yra dabartinė veikla.

Kuomet modeliavimas naudojant realias sistemas yra labai brangus ar labai sudėtingas, į pagalbą derėtų pasitelkti kompiuterinį modeliavimą , kitaip dar vadinamą – imitaciniu modeliavimu. Imitacinis modeliavimas apima matematikos ir skaičiavimo metodus imituojant, modeliuojant ir analizuojant ivairių sistemų funkcionavimą. Pagrindinis imitacinio modeliavimo tikslas yra rasti optimalius sprendimus siekiant pasiekti užsibrėžtų rezultatų, surasti galimas tiriamos sistemos silpnąsias vietas bei įvairių , tiek vidinių, tiek išorinių veiksnių poveikio mąstą.

Šiais laikais, imitacinis modeliavimas tampa vienu iš būtiniausių sprendimų paieškos etapų ir verslo analitikams, ir inžinieriams, ir įmonės vadovams, ir praktiškai visoms mokslo šakoms. Todėl esant tokiai didėliai paklausai, nenuostabu, kad atsirado daugybė kompanijų siūlančių savo imitacinio modeliavimo paketus. Paprastam rinkos vartotojui išties yra sunku atsirinkti ir išsirinkti programinę įrangą kuri geriausiai atitiktų jo poreikius ir taptų optimaliausiu variantu. Žinoma, norint to pasiekti, reikia puikiai žinoti įmonės procesus ir ko jūs tikitės, bet svarbiausia yra žinoti pasirinktos programinės įrangos imitacinio modeliavimo principus ir galimybes.

Šio darbo tikslas ir yra aptarti garsiausius imitacinio modeliavimo paketus , jų savybes ir ypatumus bei padėti suvokti kas yra – imitacinis modeliavimas .

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 395 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (4811 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laimonas
  • Imitacinio modeliavimo paketų lyginamoji analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Imitacinio modeliavimo paketų lyginamoji analizė. (2012 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/imitacinio-modeliavimo-paketu-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:56
×