Įmonė ,,Afroditė'' darnaus vystymosi strategija


Įvadas. Įmonės charakteristika. Pagrindiniai gamybos procesai ir gaminami produktai. Muilas. Kremas. Lūpų balzamai. Kūno šveitikliai. Aplinkos poveikio žmogui problemų apžvalga. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Galima ekstremali situacija įmonėje. Gaisrinės saugos užtikrinimas. Poveikis aplinkai. Problemos sprendimo projektas. Siūlomas projektas. Projekto nauda. Išvados. Naudota literatūra.


Sugalvojome įmonę UAB ,,Afroditė“, kuri gamina savo ir parduoda įvairias kitas kosmetines priemones bei parfumeriją. Tai perspektyvi ir daug žadanti įmonė.

Tikslas:Analizuoti žmogaus ir aplinkos santykio problemas, parengti sprendimo modelius įmonės neigiamiems poveikiams bei rekomendacijas atsižvelgiant į darnaus vystymosi principus.

Darbo objektas: Uždaroji akcinė bendrovė „Afroditė“, kosmetikos prekės.

Darbo uždaviniai:

5. Pasiūlyti pakeitimus, siekiant įgyvendinti darnaus vystymosi strategiją „Afroditė“ įmonėje.

Įmonė yra parduotuvė, tai išskirtinė įmonė, kurioje čia ir dabar gaminama rankų darbo kosmetika, kremai, kūno šveitikliai, lūpų balzamai, o tuo pačiu pardavinėja aukštos kokybės kosmetines priemones.

Ištirpiname natrio šarmą vandenyje. Maišant įvairius aliejus, naudojant tikslias proporcijas, kiek šarmo ir vandens reikia sumaišyti.

Naudodamiesi termometru išmatuojame šarmo temperatūrą ir nustatome kada jo temperatūra tinkama tęsti gamybą. Paruošiame kitus ingredientus: riebalus ištirpiname ant lėtos ugnies, supilame aliejų. Gautas mišinys taip pat turi šiek tiek atvėsti, kad jo temperatūra būtų apytiksliai tokia pat, kaip turimo natrio šarmo tirpalo. Temperatūroms susilyginus, lėtai ir atsargiai supilame į riebalus šarmą, ir pradedame maišyti gautą masę. Maišomas muilas privalo tirštėti tol, kol šarmas ir riebalai neatskiriamai susijungs.

Į sutirštėjusią masę pilame kvapiąsias medžiagas ir dažiklius. Gražią muilo tekstūrą gauname pasėmę šiek tiek turimos masės, sumaišę ją su dažikliais, ir išpylę atgal – vedžiojant šaukštu ar mentele taip galima išgauti įvairius raštus. Į muilą įberiame molio, pemzos miltelių, grūdų ar kitos medžiagų, nuo kurių muilas įgauna įvairių savybių. Baigus gaminti masę, ją perpilame į pasirinktą formą ir leidžiame sustingti.

Pasiruošus karšto vandens vonelę – virš puodo ar dubens su karštu vandeniu įstatomas mažesnis indelis. Į jį sudedamas ir ištirpinamas visos kietosios sudėtinės dalys. Bičių vaškas, kietieji aliejai (pavyzdžiui, kokosų aliejus arba kakavos sviestas). Bičių vašką ištirpinti lengviau, jei jį naudojame tarkuotą.

Kitas etapas – į vonelėje panardintą indą sudedami kiti ingredientai: lanolinas, medus, glicerinas, taip pat supilamas skystieji aliejai, aliejiniai vitaminai. Galiausiai įmaišome vandens arba jo pagrindu pagamintų tirpalų, nuovirų.

Bičių vaškas, kokosų aliejus, taukmedžių sviestas sudedami į karščiui atsparų indelį ir atsargiai kaitinant, ištirpdinamas šilto vandens vonelėje.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2168 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simuks2
  • Įmonė ,,Afroditė'' darnaus vystymosi strategija
    10 - 6 balsai (-ų)
Įmonė ,,Afroditė'' darnaus vystymosi strategija. (2016 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/imone-afrodite-darnaus-vystymosi-strategija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:36
×