UAB Armitana


Armitana buhalterija. Armitana darbas. Uab 'armitana'. Armitana tiekejai. Armitana siulo darba. Armitana uab. Armitana imones istorija. Praktika armitana. Batu imones lietuvoje. Armitana fransize.

Informacija apie įmonę „ Armitana ". Įmonės istorija ir darbas su personalu. UAB „Armitana“ plėtra. UAB „Armitana“ firmos prekybiniai ženklai. UAB „ Žygio batai". Prekių priėmimas, pardavimas. Tiekėjų apžvalga. Prekių priėmimo dokumentacija.

Uab armitana – uždaroji akcinė bendrovė. Akcinė bendrovė, kurios įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 10000 litų; joje negali būti daugiau kaip 50 akcininkų, akcijos negali būti platinamos viešai.

Uždaroji akcinė bendrovė gali būti steigiama tik uždaruoju būdu, Įstatinis kapitalas sudaromas iš įnašų, gautų už išleidžiamašiuo metu įmonei Lietuvoje priklauso 64-ios avalynės parduotuvės: 26-ios žygio batai parduotuvių, 12-a step top parduotuvių 1-a tops parduotuvė, 1-a puma parduotuvė, 9-ios reno parduotuvės. Drabužių parduotuvės atidarytos franšizės pagrindu Bendradarbiaujant ir su italų kompanija teranova . Šiuo metu bendrovei UAB armitana Lietuvoje priklauso 5-ios drabužių parduotuvės teranova . Šiuose salonuose, parduotuvėse ir administracijoje dirba virš 500 darbuotojų. Uab armitana vykdo prekybinę veiklą latvijoje bei estijoje ir valdo 9-is prekybinius padalinius rygoje bei 5-is taline.

2006 m. Kovo mėn. Uab armitana buvo pripažinta geriausiai klientus aptarnaujančia įmone visoje Lietuvoje. Be to, net 10 mūsų parduotuvių įvairiose Lietuvos miestuose pateko į geriausių klientus aptarnaujančių parduotuvių penkioliktuką.

įmonės darbuotojai turi puikią galimybę užsidirbti pagal savo norus ir pastangas, nes beveik visų įmonės darbuotojų atlyginimas dalinai priklauso nuo jo asmeninių darbo rezultatų: nuo apyvartos. Tačiau tai nereiškia, kad darbuotojas pats vienas stengiasi pasiekti tuos rezultatus, jam visuomet padeda įmonė. Visiems darbuotojams suteikiami mokymai, atsižvelgiant į jų mokymosi poreikius, žinių trūkuma.

Prasidėjus naujam sezonui, visi darbuotojai supažindinami su sezono mados tendencijomis, tiekėjais, kurių produkcija ruošiamės prekiauti. Pardavėjams – konsultantams organizuojami seminarai apie avalynės gamybos technologijas, priežiūros priemonių ypatumus, profesionalaus aptarnavimo niuansus. Parduotuvių vadovėms organizuojami seminarų ciklai, apimantys tokias temas apie efektyvios komandos formaimą, efektyvų vadovavimą komandai, provesionalų aptarnavimą ir panašiai. Padalinių ir pardavimų vadovams sudaromi mokymo planai, atsižvelgiant į jų darbo specifiką. Tiesiog sudaromos puikios galimybės augti ir tobulėti jauniems ir nedaug patyrusiems darbuotojams.

Visiems įmonės darbuotojams suteikiama galimybė su ypatinga nuolaida 40% įsigyti UAB armitana prekiaujamą avalynę, avalynės priežiūros priemones, rankines.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (1600 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kazys
  • UAB Armitana
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB Armitana. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imone-armitana.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 17:34
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo