Įmonė – vadybos objektas


Įrašykite organizacijos išorinės aplinkos veiksnius. Palyginkite šių organizacijų išorinę aplinką. Nurodykite, kurios, jūsų manymu, organizacijos išorinė aplinka yra paslankiausia. Baldų gamybos įmonė. Elektros energiją tiekianti įmonė. Telekomunikacinių paslaugų įmonė. Universitetas. Alkoholiniais ir gaiviaisiais gėrimais prekiaujanti didmeninės prekybos įmonė. Tiesioginio poveikio išorinė aplinka daro ne tik tiesioginę įtaką organizacijos veiklai, bet ir pati yra veikiama organizacijos. Paaiškinkite, kaip šios organizacijos gali veikti tiesioginio poveikio išorinę aplinką. Modelių namai (madingų drabužių modeliavimas, siuvimas, demonstravimasDarbo birža. Interneto paslaugos. Universitetas. Programinės įrangos kūrimo ir gamybos įmonė. Trąšų gamybos įmonė. Įrašykite, kokiais ištekliais (resursais) disponuoja šios organizacijos. Palyginkite šių organizacijų naudojamus išteklius. Paaiškinkite, kaip vadovas, paskirstydamas išteklius, gali lemti organizacijos sėkmę.

Alkocholiniai ir gaivieji gėrimai plačiai naudojami, todėl ši įmonė visada turės pirkėju, bet norint turėti gausų kiekį klientų įmonei svarbu atsižvelgti i klientų poreikius ir gaminti kuo įvaireni asortimentą. Taigi norint pagaminti kuo platesnį asortimentą ir kad gamyba vyktų kuo sparčiau įmonė nuolatos turi atnaujinti savo technologijas. Nors įmonės rinkos augimas didelis, ši įmonė nuolatos turės konkurentų ir pakaitalų grėsmę. Taip pat didelę įtaka įmonei turi valdžia ir įstatymai pvz. Valdžia uždraudžia alkoholinių gaminių pardavimą nuo 20 val, tada sumažėja gaminių pirkimas ir gamyba.

Taigi padarius išvadas, kiekviena įmonę veikia išoriniai veiksniai, kurie įtakoja įmonių veiklą, gamyba. Universitetus, elektros energijos gamybos įmones, alkoholinių ir gaiviūjų gėrimų gamyba labai įtakoja valdžia ir įstatymai, kai baldų ir telekomunikacijų imonėse valdžia neturi didelės įtakos. Kiekviena įmonė turės savo klientus, bet kiekvienai įmonei svarbu atsižvelgti į jų poreikis. Dabartinėje situacijoje mano manymų telekomunikacijų paslaugų įmonė ir universitetas turi paslankiausias išorines aplinkas, nes abi įmonės gali laisvai atnaujinti savo paslaugas, visada turės klientų, gresia maža pakaitų gresmė.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (932 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • Įmonė – vadybos objektas
    9 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonė – vadybos objektas. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/imone-vadybos-objektas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:59
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo