Įmonės 10 m. jubiliejus „Džiaze tik merginos"


Įvadas. Teorinė apžvalga. Dienų konferencijos planas. Viešbučio „Tony resort“ apibūduinimas. Konferencijos patalpų organizavimas. Apgyvendinimas. Maitinimas. Pobūvis – karnavalas. Pramogų organizavimas. Konferencijos biudžetas. Anotation. Išvados. Siūlymai. Literatūra.


Projekto darbui buvo pasirinkta konferencija „Džiaze tik merginos“, kuria reikia suplanuoti. Konferencija vyks 3 darbo dienas užmiesčio viešbutyje, 4 žvaigždučių „Tony Resort“, Anupriškių kaime, Trakų rajone. Konferencijų dalyvių skaičius yra 60 užsienio svečių iš Italijos, Prancūzijos ie Turkijos. Iš jų 3 - vegetarai. Dalyviams reikalinga bendrą konferencijų salę su konferencine įranga, kuri talpintų visus konferencijos dalyvius. Salė bus reikalinga antros konferencijos dienos antroje dienos pusėje. Konferencijos dalyviai bus apgyvendinti 2 naktis. Dalyvių maitinimas :

Tikslas: parengti 3 dienų konferencijos planą, kuri vyks užmiesčio viešbutyje „Tony Resort“.

Šiuolaikiniame pasaulyje organizuojama daugybė įvairių verslo renginių. Dažniausiai jie yra rengiami įvairioms diskusijoms, problemų aptarimui ir sprendimų priėmimui, tam, kad renginio dalyviai galėtų pasikeisti nuomonėmis ir sužinoti apie naujovės ir inovacijas.

Šiame darbe aprašysime vieną iš mokslo ir verslo renginių rūšių – konferencija.

Konferencija (conference) – formalus susirinkimas, apimantis konsultacijos, diskusijas ar apsikeitimą nuomonėmis bei patirtimi.

Verslo konferencijos šiuolaikiniame pasaulyje tampa kasdienybe. Konferencijų ir kitų verslo renginių organizavimas priskiriamas papildomoms viešbučių verslo funkcijoms. Konferencija susideda iš bendrų posėdžių bei apima įvairaus tipo bendravimą: konsultacijas, diskusijas, seminarus ir kt., orientuotų į planavimą, nuomonių apsikeitimą ir problemų sprendimą. Paprastai darbai konferencijose pristatomi trumpais (10–30 min.) pranešimais, po kurių seka diskusija. Konferencijos dažniausiai netrunka ilgai ir yra mažesnės apimties. Savo turiniu konferencijos organizavimas apima daugelį turizmo paslaugų ir savo mastu, net jei konferencija ir nėra labai didelė dalyvių skaičiumi, yra priskirtinas prie sudėtingų renginių organizavimo kategorijos.

informacijos teikimo užtikrinimą viso renginio metu,

renginiui reikalingos technikos sklandaus veikimo užtikrinimą,

Viešbutis „TonyResort“ įsikūręs Anupriškėse, ant Gilušio ežero kranto. Tai 4 žvaigždučių viešbutis, priklausantis verslininko Antano Guogos įmonių grupei. Anksčiau “TonyResort„ buvo žinomas kaip Anupriškių parkas. Viešbutis buvo įvertintas 2011 metų turizmo apdovanojimu už sėkmingiausią šeimų turizmo idėją Lietuvoje.

Aukščiausias maitinimo paslaugas teikia restoranas su "lounge" zona, talpinančia apie 30 svečių bei pušų apsuptyje įrengta picerija, kur pica kepama autentiškoje, malkomis kūrenamoje krosnyje. Erdviame viešbučio restorane, įsikurusiam per 2 aukštus, ruošiami europietiški patiekalai ir ant grotelių kepti valgiai, tarp jų – netoliese esančiame ežere svečių sužvejoti švieži upėtakiai. Rytais tiekiami pusryčiai. Restorano virtuvei vadovauja profesionalus virtuvės šefas Haroldas Žalys. Viešbutis turi lauko terasa su nuostabiu panoraminiu vaizdu į ežerą bei mišką.„TonyResort“ restorane galima surengti formalius verslo pietus arba šventes, su iki 200 svečių.

Viešbutyje yra 52 numeriai, iš viso 130 vietų:

Šeimininiai apartamentai 4 asmenims, su pusryčiais kainuoja 139eur;

VIP apartamentai 2 asmenims, su pusryčiais 169eur.

Sventingumo įmonėje tai pat yra įkurtas konferencijų centras. Viešbutis turi keturias konferencijų sales tai :

2 dienos konferencijai bus užsakoma salė „Ežeras“, ji yra 70 kv. m. pločio ir talpina iki 78 asmenų. Salė jau aprūpinta visa reikalinga modernia įranga (projektorius, ekranas, belaidis interneto ryšys, įgarsinimo sistema su mikrofonu,rašomoji lenta su popieriaus bloknotu ir žymekliais bei interaktyvioji lenta), todėl papildomai mokėti nereikia.

Konferencijos dalyviai bus apgyvendinti 2 naktis. Jie atvažiuos 12 valandą ryte.Dalyviams iš anksto bus rezervuoti kambariai, į kambarių kaina bus įskaičioti pusryčiai (bufetas). Bus rezervuojami 30 kambariai (29 standartiniai, dviejų lovų, numeriai ir 1 VIP apartamentai 2 asmenims). Visiems 29 standartiniems kambariams bus pritaikyta kaina – 74 EUR nakčiai, o VIP apartaentai kainuos 169 EUR/ nakčiai. Bendra kambarių kaina dviem naktim – 10 670 EUR

  • Microsoft Word 95 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (4500 žodžiai)
  • Kolegija
  • Skirmantė
  • Įmonės 10 m. jubiliejus „Džiaze tik merginos"
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės 10 m. jubiliejus „Džiaze tik merginos". (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-10-m-jubiliejus-dziaze-tik-merginos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:26
×