Įmonės AB „Kauno Grūdai“ veiklos planavimas ir organizavimas


Veiklos procesų organizavimas ir planavimas. Pagrindinių technologinių procesų charakteristika ir eiga. Įrenginiai, įranga, įrankiai, jų charakteristikos, pajėgumai. Aprūpinimas materialiniais ištekliais. Veiklos organizavimas laike darbo laikas, darbo grafikai / pamainumas. Kokybės kontrolė. Personalo organizavimas ir valdymas. Organizacijos struktūriniai padaliniai, organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų skaičius, dinamika, kvalifikacija, išsilavinimas. Darbo organizavimas. Pasirinktos darbo vietos darbo proceso sistems. Darbo pobūdis, uždaviniai, informacija. Šiame skyriuje pasirinkta analizuoti darbo vieta – gamybos vadovas. Darbo objektai, darbo priemonės, darbo vietos įrengimas ir išplanavimas. Darbo sąlygos psichofiziologiniai, sanitariniai-higieniniai, socialiniai psichologiniai ir estetiniai veiksniai. Darbo normavimas. Darbo našumas. Darbo apmokėjimas. Taikomos darbo apmokėjimo formos. Premijavimo sistema. Materialinis nepiniginis ir moralinis darbuotojų skatinimas. Literatūra.

Norėdama patenkinti pirkėjų lūkesčius, turi tinkamai įvertinti visą gamybos procesą, kad turimo gamybinio pajėgumo užtektų maksimaliam produkcijos kiekiui pagaminti. Gamybos tradicijų laikymasis, moderniausių technologijų diegimas ir išskirtinis dėmesys skiriamas žaliavų bei produktų kokybei – tai yra pagrindiniai „Kauno grūdų“ sėkmės garantai. Rekomenduojama ir toliau investuoti į kokybės kontrolę.

AB “Kauno Grūdai” pajamos pastaruoju metu smarkiai išaugo, įmonė yra finansiškai stipri, vykdo nuolatinę plėtrą ir turi daug potencialo. Investicijos į pajėgumų didinimą, naujų produktų išleidimą ir rinkos plėtrą atneša dar didesnes pajamas ir grynąjį pelną. Rekomenduojama ir toliau investuoti į įmonės plėtrą, technologines naujoves tam, kad ir toliau įmonė liktų rinkos lyderiu.

  • Microsoft Word 471 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (4058 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvilė
  • Įmonės AB „Kauno Grūdai“ veiklos planavimas ir organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės AB „Kauno Grūdai“ veiklos planavimas ir organizavimas. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ab-kauno-grudai-veiklos-planavimas-ir-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 20:55
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo