Įmonės AB „LESTO“ socialinio atsakingumo analizė


Trumpai apie įmonę. ĮSA galimybės aplinkosauginiu aspektu. ĮSA galimybės ekonominiu aspektu aspektu. Darni gamyba (veiklos procesas. Darnus vartojimas. Įvaizdis ir konkurencingumas. SA galimybės socialiniu aspektu. Darbo vieta. Bendruomenė. Išvados.


Įmonėje didelis dėmesys skiriamas darbuotojų socialinei gerovei. Taip pat įmonėje labai svarbu, kad joje būtų išnaudotos visos galimos ĮSA galimybės.

- Sukurti reklaminių filmukų patariančių kaip kiekvienas vartotojas galėtų prisidėti prie aplinkos tausojimo vartojant elektros energiją.

- Klientams kartu su sąskaita siųstų patariamuosius informacinius lankstinukus apie aplinkos tausojimą.

- Rengtų šventes, kuriose šviestų visuomenę apie aplinkosaugą, pasitelkdama žymius visuomenės atstovus.

- Skatinti vartotojus naudoti taupiąsias elektros lemputes.

- Aiškinti visuomenei kodėl reikia taupyti elektros energiją.

- Varotojams siūlyti el. energiją iš atisnaujinančių elektros šaltinių.

- Dirbti su daugiabučius adminitruojančiom įmonėm siekiant bendrosiose patalpose įdiegti nuo judesio įsijungiančias lemputes bendrosiose patalpose.

- Naudoti atsinaujinančios energijos elektrą.

- Miestuose pakeisti apšvietimo sistemas į naujoviškas taupias.

- Rengti daugiau renginių prekybos centruose mokinant ir aiškinant vartotojams kaip svarbu tinkamai vartoti elektros energija.

- Skatinti gyventojus įsirengti elektroninius elektros apskaitos prietaisus ir siekti, kad jie sudarytų 100 proc. Nuo visų naudojamų prietaisų.

- Rengti šventes, kuriose būtų mokoma atsakingo vartojimo.

Rimti nuveikti darbai, ilgalaikė ĮSA strategija rodo, kad LESTO svarbus rimtos, atsakingos įmonės įvaizdis ir kad jų remiami ar inicijuoti projektai nenugula stalčiuose, bet yra vykdomi ir labai prisideda prie aplinkosaugos Lietuvoje.

LESTO Socialiai atsakinga veikla – tai etiškas elgesys su darbuotojais, klientais (rinka), visuomene ir aplinka. LESTO personalo politika orientuota į darbuotojų profesinių gebėjimų ugdymą ir organizacijos kultūros, kuriančios didesnę vertę patiems darbuotojams ir visuomenei, formavimą.

Įmonėje daug dėmesio skiriama lyčių lygių galimybių stebėsenai. Čia dėl darbų specifikos daugiau dirbančių vyrų nei moterų. Rūpinantis darbuotojais, organizuojami sveikatos patikrinimai. Bendrovė skatina sveiką darbuotojų gyvenseną, sportinę veiklą ir rūpinimąsi fizine sveikata suteikdama nemokamą galimybę sportuoti sporto klubuose ir kt. Bendrovėje veikia 8 profesinės sąjungos, joms priklauso beveik 850 darbuotojų. Visiems Bendrovės darbuotojams galioja Kolektyvinė sutartis. LESTO organizuoja trijų tipų mokymus darbuotojams. Bendrovėje įdiegta pažangi atlygio politika, padedanti darbuotojams už darbą atlyginti pagal pasiektus rezultatus ir organizacijai kuriamą vertę. Vykdomos Vidinės darbuotojų programos(Talentų programa ir Ambasadoriai). LESTO aktyviai bendradarbiauja su mokymo įstaigomis ir sudaro sąlygas universitetų bei kolegijų studentams pasisemti praktinių įgūdžių – atlikti praktiką padaliniuose visoje Lietuvoje.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1894 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Įmonės AB „LESTO“ socialinio atsakingumo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės AB „LESTO“ socialinio atsakingumo analizė. (2016 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ab-lesto-socialinio-atsakingumo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:35
×