Įmonės „Adidas“ socialinė atsakomybė


Įvadas. Įmonės „Adidas“ socialinės atsakomybės analizė teoriniu aspektu. Darbo tikslas. Parengti įmonės „ Adidas“ socialinės atsakomybės analizę. Darbo objektas. „Adidas“ įgyvendinama socialiai atsakinga veikla. Darbo uždaviniai tikslui pasiekti. Pasirinktos įmonės veiklos pristatymas. Įmonių socialinė atsakomybė aplinkai. Įmonių socialinė atsakomybė bendruomenei. Įmonių socialiai atsakingas įvaizdis. Išvados. Literatūra.


Aktualumas. Gamta yra neatsiejama gyvenimo dalis. Dauguma žmonių gyvena gamtoje: miškuose, prie ežerų, upių, jūrų. Čia mes semiamės harmonijos, poilsio ir geresnės nuotaikos. Tai dalykas kurį kiekvienas žmogus turėtų saugoti, vertinti ir branginti. Gamtą labai teršia gamyklos, kurios gamybos procese į orą išmeta įvairiausiu kenksmingų medžiagų, taip kenkdamos gamtai bei žmonių sveikatai. Šiomis dienomis įvairios įmonės stengiasi mažinti oro taršą, kurdamos naujausius įrenginius, vykdant įvairias akcijas. Būtent gamtos apsauga yra vienas iš pagrindinių socialiai atsakingų įmonių tikslų: gaminant savo produkciją, kuo mažiau kenkti planetai. Kaip pavyzdį nagrinėsiu Vokietijos kompaniją „Adidas“, kuri rūpinasi planetos ateitimi.

Šiuo metu kompanija yra didžiausia sporto avalynės gamintoja Europoje ir antra didžiausia sportinės avalynės gamintoja pasaulyje .Centrinė būstinė Hercogenaurachas, Vokietija. Lietuvoje įmonės ofisas įsikūręs Vilniuje M. K. Čiurlionio g. 70. Visame pasaulyje „Adidas“ grupėje dirba daugiau nei 50,000 darbuotojų.

„Adidas” misija – įkvėpti klientus rinktis sveiką gyvenimo būdą pasirenkant geriausią aprangą sportui.

Sporto prekių ženklas, kuriame sportininkai, vartotojai ir partneriai kviečiami būti prekių ženklų dalimi.

Naudoti perdirbto kartono dėžes batams supakuoti. Tai puikus būdas dar labiau sutaupyti, bei apsaugoti gamta nuo mažiau šiukšlių.

Bendravimo įgūdžių kursai. Darbuotojų bendravimo lygis turi būti aukštas, kadangi įmonė yra gerai žinoma visame pasaulyje, todėl jos darbuotojai turi būti komunikabilus. Tokie kursai padėtų darbuotojams lengviau bendrauti, žinoti kaip elgtis ištikus stresinei situacijai.

Sukurti reklamas, kuriose darbuotojai pasakotų apie „Adidas“ įmonę, kaip šis darbas pakeitė jų pasaulėžiūrą bei gyvenimo būdą. Taip įmonė parodytų kaip jiems yra svarbu jų darbuotojai, domimasi gyvenimu, jų gyvenimo būdu.

Bendrauti su visais kompanijos darbuotojais, nuo žemas pareigas užimančių darbuotojų iki aukščiausiu. Leisti laisvai reikšti savo nuomone, idėjas, kaip galima tobulinti įmonę, leisti kurti naujus produktus, kurie galbūt išeitų į rinką. Taip įmonė parodys, kad jiems rūpi kiekvienas darbuotojas.

Sportas yra svarbus kiekvienos kultūros ir visuomenės atžvilgiu ir yra pagrindas asmens sveikatai bei laimei.

Kompanija yra įsikūrusi daugelyje šalių visame pasaulyje. Teigiama, kad per sportą, mes turime galios pakeisti gyvenimą. Įmonė siekia pagerinti gyvenimo sąlygas vietiniams gyventojams. Kompanija nuolat bendradarbiauja su vietos organizacijomis, stengiasi dalyvauti vietiniuose projektuose.

Kompanija sukūrė nauja programą ,,Women’s Empoverment Programme” Pakistane Sialkot miestelyje. Daugelis įmonių Pakistane įsigijo siulų gamybos mašinas ir atsisakė rankų darbo taip liko daug moterų be darbo. Programa pagerins žinias ir įgūdžius moterims, kurios neteko darbo. Moterys galės uždirbti ir kartu praplėsti akiratį, nes vyks paskaitos, kuriose bus siekiama jog moterys įgytų išsilavinimą, taip pat suteiks geresnes darbo galimybes.

  • Microsoft Word 361 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2326 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jandra
  • Įmonės „Adidas“ socialinė atsakomybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės „Adidas“ socialinė atsakomybė . (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-adidas-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 23:52
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo