Imonės analizė Agrowill Group


Įvadas. AB „Agrowill Group“ veiklos aplinkos analizė. Trumpai apie bendrovę. Veiklos pobūdis. Bendrovės valdymas. Konkurentai. Vertikali balanso analizė. Išvados. Horizontali balanso analizė. Išvados. Vertikali balanso analizė. Horizontalioji balanso analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Finansiniai rodikliai. Pelningumo rodikliai. Išvados. Šaltiniai.

Šiame darbe apžvelgiama pasirinktos įmonės – AB „Agrowill Group“, užsiimančios žemės ūkiu, veiklos ir aplinkos analizė. Naudojantis įmonės faktiniais finansinės atsakomybės duomenimis (2010 – 2013 m.) atliktos įmonės balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos, vertikalioji ir horizontalioji analizė, gauti rezultatai pateikti grafiškai. Taip pat darbe pateikiami apskaičiuoti finansiniai rodikliai - pelningumo, finansinio statuso, finansinio valdymo bei išteklių valdymo.

Istorija apie „Agrowill Group“ viena didžiausių Lietuvoje centralizuotai valdoma bei siekianti tapti moderniausia pirminės žemės ūkio produkcijos gamyba užsiimančių penkiolikos bendrovių grupė. Įkurta 2003 m. Rengiantis tarptautinei plėtrai, bendrovės pavadinimas pakeistas į AB „Agrowill Group“. Bendrovė įsigyjo Žemės vystymo fondo  įmonių grupę. Vien Lietuvoje įmonė savo veikla neapsiribojo ir savo veikla plėtė kitose europos šalyse (Estija, Latvija, Moldova, Rumunija, Rusija).

Įmonės veikla finansuojama tiek nuosavu, tiek ir skolintu kapitalu. 2010 metais nuosavu kapitalu buvo finansuojama 37,77 proc., o skolintas turtas siekė net 62,23 proc., todėl galima teigti, kad įmonė finansuojama dauguma tik skolintu kapitalu, bet 2013 metais kaip amtome savo kapitalo imanoė turėjo 40,66 proc. ,o skolinto 59,34proc. Per 4 metus pagerėjo situacija 3proc. Bet dar išlieka rizika tapti nemokiai. Įmonei labai svarbu laiku atsiskaityti su kreditoriais, išlikti mokiai bei vykdyti kitus finansinius įsipareigojimus.

Iš šiu išvadu galime spresti kad įmonė yra stabili turto atžvilgiu ji plečiasi, tobulėja ir kyla i viršu.

Nors 2013 metais ir buvo didelės pardavimo pajamos net 316% daugiau už bendrą pelną. Bet nuskaičiavimus visus isipareigojimus ir skolas gavome nuostolius.

Išlaidų pelningumo rodikliai (2013 m.):

  • Microsoft Word 138 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2610 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Imonės analizė Agrowill Group
    10 - 4 balsai (-ų)
Imonės analizė Agrowill Group. (2015 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-analize-agrowill-group.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 02:06
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo