Įmonės analizė Durys, langai, vartai UAB Duruva


Įvadas. Įmonės charakteristika. Uab „Duruva“ marketingo tikslai. Uab „Duruva“ marketingo sprendimų priėmimo procesas. Įmonės asortimento analizė. Sprendimų priėmimas dėl naujų prekių ar paslaugų įvedimo ar atsisakymo. Kainos apskaičiavimas. Sprendimai dėl prekybos politikos. Sprendimai dėl marketingo komunikacijų. Uab“Duruva“ vykdoma marketingo veiklos kontrolė. Įmonės orientavimasis į tikslinę rinką. Marketingo tyrimo tikslai. Tyrimas. Tyrimo ir duomenų rinkimo metodas. Tyrimas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Paslaugų kokybė yra vienas svarbiausių veiksnių, skatinančių įmones, bei organizacijas konkuruoti, formuojančių įmonės įvaizdį, darančių tiesioginę įtaką veiklos produktyvumui, pelno augimui, vartotojo pasitenkinimui, leidžiančių išvengti moralinės žalos (nepatenkinti vartotojai ir personalas) bei materialinių nuostolių (sąnaudų, skirtų klaidoms taisyti) taip pat padedančių išlaikyti arba užkariauti rinką. Paslaugų kokybės svarbiausias vertintojas yra vartotojas, jo kokybės supratimas gali skirtis nuo paslaugų teikėjo suvokimo.

Kiekviena įmonė stengdamasi išlaikyti ir neprarasti savo vartotojų stengiasi derintis prie vartotojų.

Atlikus tyrimą galime matyti, kad apklausoje dalyvavo 37 % moterų ir 63 % vyrų. Apklaustųjų amžius pagrinde buvo nuo 31 metų iki 40 metų ir daugiau.

Apibendrinant visus tyrimo rezultatus, tiriant UAB“ Duruvos“ paslaugų kokybę galime teigti, jog šios įmonės parduotuvės aplinka yra jauki, nes dauguma atsakiusiųjų į ši klausimą atsakė teigiamai. Pardavimų vadybininkai bendrauja maloniai, o tai skatina pirkimą. Tik vienetų nuomonė buvo priešinga. Įmonės produkcijos pasiūlos asortimentas yra didelis o tai yra pats didžiausias pliusas, nes žmonėms yra didelis pasirinkimas. Įmonėje yra taikomos nuolaidos ir organizuojamos akcijos, kad pamalonintų ir pritrauktų daugiau klientų ji reklamuojasi per vietines žiniasklaidos priemones.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 60 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (2731 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ginta
  • Įmonės analizė Durys, langai, vartai UAB Duruva
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės analizė Durys, langai, vartai UAB Duruva. (2014 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-analize-durys-langai-vartai-uab-duruva.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:53
×