Įmonės analizė, plėtros ir pelno didinimas


Krasta auto makroaplinka. Imones plėtros analize. Organizacijos pletros analize. Pelningumo didinimas. Pelningumo didinimo tyrimas imoneje. Pelnas ir pelningumo didinimas. Įmonės pelningumo didinimo tyrimas. Isorinė aplinka krasta auto. Pelno didinimo tyrimo pavyzdys. City service vidine aplinkos analize.

Įmonė tvarko ir parduoda įvairios paskirties kompiuterizuotą įrangą. Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Iį aplinka. Veiksniai turintys įtakos įmonės veiklos rezultatams. Išorinė aplinka. Ekonominiai veiksniai. Technologiniai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Politiniai veiksniai. Įmonės vidinė aplinka. Vartotojai. Įmonės veiklos įvertinimas. Įmonės vadyba. Darbo užmokesčio analizė. Išvados ir pasiūlymai.

Kiekviena pelno siekianti įmonė, norinti vystyti pelningą veiklą bei išsilaikyti konkurencinėje rinkoje, labai didelį dėmesį turi skirti savo finansinei būklei, t.y. firmos veiklos analizavimui, įvairių finansinių rezultatų vertinimui.

Žinodami, kad įmonės veikia rinkos ekonomikos sąlygomis, suprantama, kad jų veikla yra labai dinamiška ir rizikinga. Taigi, analizuojant, būtina tai žinoti ir analizę atlikti laiku.

Įmonė norėdama išlikti ir toliau gyvuoti bei gerinti savo veiklos rezultatus, o taip pat sugebėti įvykdyti finansinius įsipareigojimus, turi pakankamai atsakingai stebėti ir analizuoti savo finansinius rezultatus.

Šiame darbe bandysime analizuoti įmonės vykdomą veiklą. Bandysime išspręsti įmonės plėtros ir pelno didinimo problemas. Atsižvelgdami į įmonės specifiką, bandysime analizuoti jos veiklą, tikslus, atliksime stipriųjų ir silpnųjų pusių analizę, parinksime išvadas ir pasiūlymus.

Darbo objektas – IĮ x įmonė.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti IĮ įmonės veiklą;

Pateikti pasiūlymus bei išvadas.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1905 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saule
  • Įmonės analizė, plėtros ir pelno didinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės analizė, plėtros ir pelno didinimas. (2013 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-analize-pletros-ir-pelno-didinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 09:57
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo