Įmonės analizė TV sistemos


Swot analize. Prekybos im ssgg pavyzdys. Ssgg analizė pavyzdys. Plati ssgg analize. Ssgg analizes pavyzdys. Ssgg kauno grudu analize. Konditerijos imones ssgg analize. Kauno grudu swot. Plati imones analize.

Įmonės veikla - TV sistemos. Misija. Swot analizė. Išorinės aplinkos analizė. Vidinės aplinkos analizė. Swot analizės matrica. D. Babrauskienės įmonė , įkurta ir įregistruota. Metais. Ši privataus kapitalo įmonė įsikūrusi dariaus ir girėno. , šilutėje. Šiuo metu įmonėje dirba. Darbuotojai paslaugų ir prekių asortimentas gana platus: kolektyvinių antenų aptarnavimas, antenų statymas, sat antenų statymas, buitinės tecnikos remontas; didelis radijo ir tv detalių, vaizdo ir garso aparatūros, automobilių garso aparatūros pasirinkimas.


D. Babrauskienės įmonė , įkurta ir įregistruota 1991 metais. Ši privataus kapitalo įmonė įsikūrusi dariaus ir girėno 28, šilutėje. Šiuo metu įmonėje dirba darbuotojai paslaugų ir prekių asortimentas gana platus: kolektyvinių antenų aptarnavimas, antenų statymas, sat antenų statymas, buitinės tecnikos remontas; didelis radijd. Babrauskienės įmonės misija – siekiama įmonės veiklą orentuoti į klientą ir jo poreikių tenkinimą. Peteikti pirkėjui prekių, kurioms yra rinkos poreikis. Daryti viską, kad mūsų teikiamos paslaugos ir prekės petenkintų pirkėjus ir mes gautume atgalinį ryšį, kuris didintų įmonės pelną ir leistų jai plėsti prekybos apimtį. Savo darbuotojams daryti malonias ir geras darbo sąlygas, garantuoti stabilias pajamas ir visas įstįmonė yra finansiškai stabili, todėl gali daugiau lėšų skirti reklamai. Taip ji pritrauktų dar daugiau klientų ir atsirastų galimybė nurungti esamus konkurentus. Prisitaikyti prie esamos politinės aplinkos, laiku mokant mokesčius ir tįmonė teikia vis įvairesnių paslaugų, didinamas prekių asortimentas, d. Babrauskienės įmonė turi pakankamai didelį pranašumą prieš kitas paslaugų ir prekybos įmones, dėl gerų prekių ir paslaugų kainų. Todėl įmonė gali ir toliau plėsti savo veiklą, neprarasdama turimos rinkos dalies. Siūlyčiau įmonei: išplėsti kolektyvinių antenų tinklą ir vėliau jį įmonė yra pelninga dėl geros kokybės prekiaujamų prekių, kurios yra parduodamos gera kaina. Atsižvelgiant į tai reikia įmonei siūlyčiau plėsti prekybos tinklą, taip būtų padidintos pajamos ir didesnis pasipriešinimas konkurentams, išplėsti tiekėjų ratą. Gerosįmonės trūkumas tas, kad įmonė yra nepalanki geografinė padėtis, reikėtų steigti filialus pačiuose geriausiose vietose. Reikėtų ištirti tiekėjų siūlomas prekes ir kainas, kad prekės netaptų nuostolinga įmonei.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (662 žodžiai)
  • Įmonės analizė TV sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės analizė TV sistemos. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-analize-tv-sistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 06:33
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo