Įmonės aprašymas ir procesų žemėlapis


Imones procesu zemelapis. Procesu zemelapis mokslobaze. Namu darbas verslo proceso zemelapis.

Sausų statybinių mišinių gamykla ir jų platintoja. Sakret veiklą galima suskirstyti į tris sritis:. Pagrindiniai skyriai:. Produktai – tai populiariausi ir seniausiai vartojami sausi statybiniai mišiniai. Žaliavų tiekėjai. Konkurentai. Uab „sakret lt“ misija ir vizija. Įmonėje vykstantys procesai. Gautų medžiagų (žaliavų) pavertimas rezultatu (galutine produkcija). Užsakymo gavimas, priėmimas ir pardavimas. Užsakymo vykdymas. Uab „sakret lt“ procesų žemėlapis.

Ši gamykla Lietuvoje yra įsikūrusi pačiame Lietuvos centre – Kėdainiuose. Pasirinkta pati palankiausia geografinė vieta plėtoti verslui.

Įmonė prekiauja tokiais produktais, kaip dažai, gruntas, statybinė chemija, apšiltinimo sistemos ir dekoratyviniai tinkai, glaistai, betono ir remontiniai mišiniai, mišiniai darbui žemose temperatūrose, plytelių klijai, cementas, smėlis ir kt.

„Sakret LT“ produktai vartotojus (statybininkus, individualius klientus) pasiekia per įvairias parduotuves (UAB „Senukų prekybos centras“, UAB „Bauhof“, UAB „Mimeta“, UAB „Bikuvos prekyba“, UAB „Jungtinis tiekimas“, UAB „Lemora“, UAB „Gedimex“ ir kt.), nes tiesiai iš gamyklos pagaminta produkcija nepardavinėjama.

UAB „Sakret LT“ įmonei žaliavas tiekia: UAB „Rizgonys“, UAB „Gerdukas“, UAB „Ekochema“, UAB „Brenntag Lietuva“, Marko Pallets, UAB „Overlack“, Cemex SIA, NordKalk AS, Latvija, Kinija ir kt.

UAB „Sakret“ jaučia didelę konkurenciją savo veiklos srityje. Dažniausiai konkuruoja su didelėmis tos srities meistrėmis kaip UAB „Knauf“, UAB „Ceresit“, UAB „Atlas“, kurios yra senbuvės Lietuvos rinkoje ir reklamos pagalba labiau žinomos ir įsitvirtinusios mūsų šalies viduje.

Misija. UAB „Sakret LT“ gamykla prisidės prie šalies ir jos žmonių ekonominės gerovės, nes Lietuvos rinkai ketiname pasiūlyti kokybiškesnį ir ekologiškesnį produktą. Mūsų įmonė tieks pigius, kokybiškus ir Lietuvoje pagamintus statybinius mišinius. Mums yra svarbus klientų poreikių tenkinimas, partnerių pasitikėjimo ir pagarbos pelnymas. Kurti vertę klientams, teikiant kokybiškus statybinius mišinius ir malonų bei profesionalų aptarnavimą.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (868 žodžiai)
  • Universitetas
  • Goda
  • Įmonės aprašymas ir procesų žemėlapis
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės aprašymas ir procesų žemėlapis. (2013 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-aprasymas-ir-procesu-zemelapis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:16
×