Įmones aprašymas SPA Vilnius Anykščiai


Įmonės pristatymas. Veiklos pradžia. Pagrindinė veikla. Valdymo struktūra. Konkurencinė aplinka. Išorinė aplinka. Vidinė aplinka. SSGG analizė. Stiprybės Silpnybės Galimybės. Pasiūlimai įmonės veiklos tobulinimui. Naudota literatūra.

Apgyvendinimo: Iš viso viešbutyje yra 47 numeriai: vienviečiai, dviviečiai, studijos, liuksai, pagerintas liuksas. Didžioji dalis kambarių yra labai funkcionaliai įrengti, tad juose patogu apsigyventi ir šeimoms su vaikais.

Papildomos paslaugos: dviračiai, jodinėjimas, eskursijos.

Užpildyti rekreacinių paslaugų spragą šiaurės rytų Lietuvoje. Kad regione pagyvėtų turizmas, mažėtų nedarbas, o Anykščiai galėtų lengviau siekti kurortinio miesto statuso. Tikslas – pasiūlyti tą patį, bet geriau. Norima, kad aptarnavimas būtų personalizuotas, kad būtų galima pažinti kone kiekvieną klientą, domėtis juo, išklausyti atsiliepimus, pastabas ir lūkesčius.

Bandoma klientams pasiūlyti papildomų pramogų – jodinėjimą, ekskursiją Siauruku, apsilankymą ūkiuose, pasivažinėjimą dviračiais. Anykščiuose yra koplytėlė: tariamasi su muzikais dėl kamerinių renginių, kad svečiams Anykščiuose atsigautų ne tik kūnas, bet ir dvasia.

Į 70–80 darbo vietų buvo gauta 730 paraiškų. Iš dviejų kandidatų rinktis vieną paprasčiau nei iš dešimties. Daugiausia darbo vietų užima vietos gyventojai. Sulaukta daugiau nei 15-os paraiškų iš užsienio: Anglijos, Škotijos, Airijos, Norvegijos. Vienas žmogus parašė net iš Meksikos – jis ten dirba viešbutyje. Komandoje bent 5–7 žmonės yra grįžę iš emigracijos. Vienos merginos svetur dirbo kambarinėmis, kitos – registratūroje ar virtuvėje, kai kas – administratoriais. Panašias pareigas pasiūlė ir šis SPA centras.

Virtuvės šefas iš Norvegijos. Vieną vėlų vakarą direktorius savo elektroniniame pašte rado jo laišką. Sako, jog buvo susidomėjas galimybe. Po kelių mėnesių bendravimo jis atvyko parodyti, ką sugeba. Tai buvo labai gabus anykštėnas. Jį testavo ir profesionalūs virtuvės šefai iš Vilniaus, ir italas: visi pasakė, kad talentingas vaikinas – gali viską padaryti.   

Labiausiai buvo vertinama kandidato motyvaciją ir kalbiniai sugebėjimai. Svarbi ir patirtis, kvalifikacija, tačiau kai kuriems jaunuoliams tai buvo pirmasis darbas. Darbuotojų amžiaus vidurkis neviršytų 30 metų.

Taigi iš jo žodžių matome, kad iš darbuotojų reikalaujama konpetencijos ir susikaupimo jie visiškai atsakingi už savo veiksmus.

Atsiradimas panašaus paslaugų sektoriaus tame pačiame regijone.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2009 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušra
  • Įmones aprašymas SPA Vilnius Anykščiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmones aprašymas SPA Vilnius Anykščiai. (2015 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-aprasymas-spa-vilnius-anyksciai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 12:22
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo