Įmonės apskaitos politika ir finansinių bei mokestinių ataskaitų sudarymas


Mokestines ataskaitos. Mokestinių ataskaitų rengimas. Įmonės finansinės ir mokestinės ataskaitos. įmonės apskaitos politika.

Santraukos. Įvadas. Buhalterinės apskaitos organizavimo teorinė ir praktinė apžvalga. Pagrindinės buhalterinės apskaitos reglamentavimo nuostatos Lietuvoje. Buhalterinės apskaitos reglamentavimas UAB „Raivila“. UAB „Raivila“ veiklos apžvalga. Buhalterinės apskaitos organizavimo sistemos analizė UAB „Raivila“. Finansinių ir mokestinių ataskaitų parengimas uab „raivila“. Buhalterinės apskaitos metodų, taikomų UAB „Raivila“, analizė. Pasirinktų taikyti buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės metodų pagrindimas. Finansinių ir mokestinių ataskaitų parengimas. Faktinių ir parengtų ataskaitų palyginimas ir analizė. Literatūros sąrašas.

Aktualumas: Atsižvelgiant į apskaitinės informacijos vartotojų poreikius ir apskaitos politikoje nustačius apskaitos dokumentų rengimo ir duomenų perkėlimo į apskaitos registrus tvarkas, taikant metodus ir būdus, geriausiai atspindinčius vykdomas ūkines operacijas, būtų užtikrinama, kad buhalterinės apskaitos ataskaitose pateikiama informacija būtų tinkama vartotojams, gaunama laiku ir patikima.

Objektas: X ūkio subjekto apskaitos organizavimas (politika).

Tikslas – sudaryti finansines ir mokestines ataskaitas, įvertinant pasirinktų taikyti buhalterinės apskaitos metodų įtaką.

Uždaviniai: 1) apžvelgti pagrindines buhalterinės apskaitos reglamentavimo nuostatas Lietuvoje (ir/ar ES); 2) išanalizuoti buhalterinės apskaitos reglamentavimą ūkio subjekto (įstaigos) lygmenyje; 3) įvertinti ūkio subjekto naudojamą buhalterinės apskaitos politiką srityse bei teoriškai pagrįsti galimus taikyti metodus (būdus); 4) taikant konkrečius metodus (būdus) buhalterinės apskaitos sritims, nustatyti naudotinus dokumentus ir registrus, užregistruoti ūkines operacijas bei parengti finansines ir mokestines ataskaitas; 5) palyginti faktines ir parengtas ataskaitas ir įvertinti buhalterinės apskaitos politikos taikymo būdų (metodų) įtaką.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2013 m.
  • 37 puslapiai (7092 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gertra
  • Įmonės apskaitos politika ir finansinių bei mokestinių ataskaitų sudarymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės apskaitos politika ir finansinių bei mokestinių ataskaitų sudarymas. (2013 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-apskaitos-politika-ir-finansiniu-bei-mokestiniu-ataskaitu-sudarymas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 13:23
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo