Įmonės ataskaita Prekyba kanceliarijos prekėmis


Įmonės charakteristika. Įmonės steigimo ir veiklos motyvacija. Gamybos organizavimas ir produktai. Įmonės materialinė techninė bazė. Įmonės struktūra ir funkcijos. Darbų saugos organizavimas įmonėje. Rinkodara. Konkurentai. Rizika ir reklama. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Produkcijos savikainos palnavimas. Pelno nuostolio planavimas. Mokesčiai. Grynųjų pinigų srautų ataskaitos. Finansiniai rodikliai. Balansas. Įmonės vystymosi perspektyvos. Išvados ir pasiūlymai.

UAB „Infolaina“ vidutinio dydžio įmonė, įsikūrusi Vilniuje užsiimanti kanceliarijos, popieriaus, prekybos prekių, bei biuro baldų pardavimu. Įmonė dirba jau 7 metai, savpo veiklą pradėję 2003 metais ir pradžioje pardavinėjusi tik popieriaus prekes (blankus, spaudinius, kasos juostas), dabar smarkiai išplėtusi savo siūlomų prekių asortimentą. Šiuo metu įmonei kaip ir daugeliui įmonių Lietuvoje nėra lengva, tačiau protingai sumažinusi išlaidas ji vis dar rinkoje ir žada toliau sėkmingai joje darbuotis. Laikui bėgant, atsiradus didesniam klientų ratui, turint daugiau pajamų, įmonė žada plėstis, eksportuoti prekes į Baltijos šalis, plėsti prekių asortimentą, samdyti daugiau darbuotojų.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (2051 žodžiai)
  • Miglė
  • Įmonės ataskaita Prekyba kanceliarijos prekėmis
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės ataskaita Prekyba kanceliarijos prekėmis. (2014 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ataskaita-prekyba-kanceliarijos-prekemis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:19
×