Įmonės biudžeto sudarymas referatas


Įmonės biudžeto sudarymas. Įmonės biudžeto analizė. Formulių ir funkcijų naudojimas. Kitos analizės priemonės. Diagramų kūrimas. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas: išanalizuoti visu ( rugsėjo, spalio, lapkričio) mėnesiu įmonės pajamos, išlaidas.

Sudarydami biudžetą pateikiame visas savo pajamas bei išlaidas. Suplanavę biudžetą galėsime lengviau valdyti pinigų srautus, nesvarbu, ar jie būtų skirti rinkodarai, tiekimui ar darbuotojų samdymui. Taip pat biudžetas gali pasitarnauti priimant finansinius sprendimus, identifikuojant jūsų planuose esančias spragas ir nustatant paskolų poreikį. Biudžetas taip pat gali padėti numatyti pajamas, kurios gali būti naudojamos grąžinant paskolą. Norėda pasilengvinti , galite remtis praėjusių metų pajamomis bei išlaidomis ir pagal tai atitinkamai pakoreguoti skaičius, kad jie realistiškai atspindėtų būsimą laikotarpį.

Siekiant sudaryti įmonės biudžetą ilgalaikės, trumpalaikės ar vidutinės trukmės, būtina sąlyga nustatyti įmonės numatomus pardavimus, jų kiekį įvertinti kokio kiekio ir kiek sąnaudų bus patirta, taip pat įvertinti pinigų srautus jog nepritrūkti grynųjų kasoje esant puikiai galimybei įsigyti prekių pigiau ar tiesiog palaikyti privalomą pinigų likutį kasoje.

Sukurta juostinės tipo diagrama, kuri vaizduoja triejų mėnesių pajamas ir išlaidas. Kaip matome mūsų įmonės pajamos triejų mėnesiu yra mažesnės negu išlaidos. Galima teigti jeigu neaugs pelnas per metus laiko arba mažiau mūsų įmonė bankrutuos. /

Yra pateiktos trys diagramos (skritulinė, juostinė ir stulpelinė), kuriose yra pavaizduota rugsėjo, spalio, lapkričio mėnesio prekių pardavimų kiekiai. Todėl galime palyginti, kad lapkritis buvo pelningiausias mėnuo, o rugsėjis atnešė mažiausiai pelno.

Dirbti mokėjau su word programa ir excel programa, tačiau su exeliu mokėjau minimaliai , o su power point jau išmokau senai ir pakankamai gerai suprantu šia programą.Pati labai mėgstu kurti su power point.

Išmokau dirbti su Exel programa, nes niekada neteko dirbti su šia programa mokykloje. Taip pat pagilinau įgudžius dirbti su kitomis programomis, kurios manau man pravers.

  • Microsoft Word 243 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2049 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabija
  • Įmonės biudžeto sudarymas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės biudžeto sudarymas referatas. (2018 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-biudzeto-sudarymas-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 09:52
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!