Įmonės biudžeto sudarymas


Imones x biudzeto sudarymas. Įmonės biudžeto sudarymas mosklobaze.

Įvadas. Įmonės charakteristika. Analizuojamos įmonės finansinių rodiklių nustatymas. Vidutinės sektoriuje veikiančios įmonės finansinių rodiklių nustatymas ir palyginimas su analizuojama įmone. Įmonės biudžeto sudarymas. Finansinio planavimo krypčių, siekių nustatymas. Pardavimų biudžeto sudarymas. Gamybos biudžeto sudarymas. Darbo laiko ir medžiagų išteklių biudžeto sudarymas. Darbo laiko biudžetas. Medžiagų šiteklių biudežtas. Pardavimų ir administravimo išlaidų biudžeto sudarymas. Piniginių išteklių biudžetų sudarymas. Pagrindinio biudžeto sudarymas. Pelno nuostolių ataskaita. Balansas. Finansinių rodiklių analizė atsižvelgiant į projektuojamą biudžetą. Biudžeto kontrolės procesas, nuokrypių vertinimas, klaidos, įgyvendinimo procesas, įžvalgos. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Siekdami iškelti arba įvertinti jau iškeltus tikslus, vadovai remiasi savo vadovaujamos įmonės biudžetais. Taip pat biudžetai padeda vadovams įvertinti pasirinktos vadovavimo krypties pagrįstumą, bei geriau informuoti visus įmonės darbuotojus apie įmonei keliamus tiklsus. Tiek didelės įmonės, tiek neretai ir mažesnės vis dažniau sudarinėja savo metinius, ar trumpesnio laikotarpio biudžetus.

Savo darbe, mes atliksime savo susikurtos, Vokietijoje veikiančios, įmonės „X“, kuri veikia metalo pramonėje, biudžetavimą. Pirmojoje darbo dalyje nustatysim ir palyginsim finansinius rodiklius su realiai metalo pramonės sektoriuje veikiančios įmonės rodikliais. Antrajame darbo skyriuje nustaysime finansinio planavimo kryptis, sudarysime pardavimų, gamybos, darbo laiko ir medžiagų išteklių, pardavimų ir administravimo išlaidų bei pagrindinį biudžetą. Trečiajame skyriuje palyginism praeitų ir šių metų biudžetų finansinius rodiklius. Daro paskutiniame skyriuje apžvelgsim biudžetų kontrolės procesą, nuokrypių vertinimus, galimas klaidas ir biudžetų įgyvendinimo procesą.

Darbo objektas: susikurtos įmonės „X“ biudežtai.

Tikslas: sudaryti įmonės pardavimų, gamybos, darbo laiko ir medžiagų išteklių, pardavimų ir administravimo išlaidų bei pagrindinį biudžetus. Juos išanalizuoti, palyginti su realiai šiame sektoriuje veikiančios įmonės rodikliais. Taip pat, apvelgti nuokrypių vertinimus ir kontrolės procesą.

  • Microsoft Word 1024 KB
  • 2014 m.
  • 43 puslapiai (10446 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnoldas
  • Įmonės biudžeto sudarymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės biudžeto sudarymas. (2014 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-biudzeto-sudarymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 21:57
×