Įmonės darbuotojų motyvavimo tyrimas


Vadybos savarankiškas darbas. Įmonės darbuotojų motyvavimo tyrimas. Darbuotojų motyvavimo tyrimo organizavimas ir jo metodologija. Įmonės darbuotojų darbo motyvatorių analizė. Išvados. Priedas. Anketinė apklausa.


1.Atlikus tyrimą įmonėse, akivaizdu, kad darbuotojų darbo našumui didelės įtakos turi motyvacijos teorijos. Darbuotojams svarbiausi yra saviraiškos poreikiai darbe - augimo galimybės įmonėje, kūrybiškumo pasireiškimas, kilimas karjeros laiptais, todėl vadovams siūlau į tai atkreipti dėmesį ir sudaryti sąlygas darbuotojams kilti karjeros laiptais. Taip pat darbuotojams aktualios yra galimybės tobulėti, priimti svarbius sprendimus ir galimybės panaudoti visus sugebėjimus darbe. Pagal šiuos rezultatus, vadovams siūlau skirti daugiau dėmesio darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, apmokymams, kursams, stažuotėms ir pan. Dirbti geriau skatina draugiški santykiai su vadovais ir kolegomis, todėl vadovams siūlau stengtis sukurti šiltą ir draugišką atmosferą kolektyve bei sukurti ir palaikyti darbe vieningos komandos dvasią.

Įmonės darbuotojų motyvavimo tyrimas. (2015 m. Vasario 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-darbuotoju-motyvavimo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:21