Įmonės dokumentų apžvalga


Ekonomikos kursinis darbas. Uždarosios akcinės bendrovės “ huge” dokumentų apžvalga. Įmonės charakteristika. Uždrosios akcinės brndrovės „hugė“ dokumentų sąrašas. Direktoriaus pareiginiai. Nuostatai.


Uždaroji akcinė bendrovė „HUGĖ“ yra neidele įmonė. Ji įsikrusi Vilniuje 1997m., viena iš UAB veiklos sričių yra mažmeninė prekyba drabužiais, skirtais sportui, parduotuvėje „Champion“.

Pateikiama įmonės „HUGĖ“ valdymo struktūra. Šioje įmonėje nėra daug žurnalų, nes įmonė nedidelė, daug dokumentų kaip sąskaitos faktūros ar pajamų orderiai registruojami pagal eilės numerius. Tik saugos žurnalai yra keturi: įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas, darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoj registravimo žurnalas, priešgaisrinės saugos instruktavimo darbo vietoj žurnalas, darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinis instruktavimų žurnalas. Bei vienas darbuotojų susipažinimo su pareigybiniais nuostatais registravimo žurnalas.

Įmonės dokumentų apžvalga. (2013 m. Balandžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-dokumentu-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:25