Įmonės duomenų bazė


Gamybinės praktikos ataskaita. Įvadas. Įmonės struktūra ir veikla. Kompiuterinio tinklo panaudojimas ir plėtra. Interneto panaudojimas ir plėtros galimybės. Informacinės sistemos, duomenų bazių valdymo sistemos. Kompiuterinės įrangos poreikių vertinimas. Informacijos apsauga įmonėje. Išvados. Savarankiškas darbas. Įvadas. Užduotis. Aprašymo skyrius. Technologijos skyrius. Informaciniai šaltiniai. Priedai.

Suprojektuoti kompiuterių tinklą įmonei, kurioje dirba iki 30 žmonių, o įmonės padaliniai išsidėstę skirtingose teritorijose.

Kam bus taikomas tinklas ir kokie yra vartotojų reikalavimai.

Sukurti lenteles (mažiausiai iš 5), parinkti laukams reikiamus tipus, numatyti duomenų kontrolės metodus bei formas jų įvedimu, nustatyti ryšius tarp jų.

Sukurti 3-4 užklausas: paprastą, kryžminę, dialoginę, parametrinę.

Panaudojant lenteles, užklausas bei kitas priemones sudaryti 4-5 ataskaitas.

Sukurti valdančiąją formą (Swichboard).

Praktikos metu studentas ruošia ataskaitą. Praktikos pabaigoje praktikos koordinatorius vertina studento žinias pažymiu ir pasirašo ataskaitoje. Ataskaita su įvertinimu pristatoma į katedrą, tuomet vertina praktikos vadovas ir parašo galutinį įvertinimą. Galutinį praktikos įvertinimą sudaro praktikos užduočių priimančioje organizacijoje ir praktikos ataskaitos Kolegijoje įvertinimų sudedamosios dalys: praktikos koordinatoriaus vertinimas yra balas, kuris sudaro 60% bendro vertinimo, praktikos vadovo vertinimas - 40% bendro vertinimo.

Įmonė „Top clean“ užsiima valymo paslaugų teikimu įmonėms, pavieniams asmenims. Šioje įmoneje kompiuteris neatsiejama kasdieninio darbo priemonė. Naudojant kompiuterį kasdieniniame darbe atliekami įvairūs buhalteriniai skaičiavimai, į duomenų bazes ivedama informacija apie klientus ir kita įvairi informacija.

Susipažinti su UAB „Top Clean“ įmonės informacijos saugos priemonėmis.

Pažintinės praktikos ataskaita parengta remiantis UAB „Top Clean“ vidinėmis taisyklėmis, praktikos koordinatoriaus pateikta informacija ir interneto svetainėje rasta medžiaga.

Įmonė įkurta 1998 metais. Įmonę sudaro trys padaliniai: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Vilniuje yra centrinė būstinė. UAB „Top Clean“ vadovauja generalinis direktorius, taip pat yra komercijos direktorius ir padalinių vadovai.

2014 m. biželio 1 d. duomenimis įmonėje dirbo 359 apdraustieji darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį.

UAB „Top Clean“ teikia profesionalaus patalpų valymo, pramoninio valymo, langų, fasadų, stogų valymo įvairiame aukštyje paslaugas. Teikdama paslaugas įmonė naudoja tik aukštos kokybės, sertifikuotus, sveikatos ir saugumo reikalavimus atitinkančias valymo priemones ir inventorių. 2010 metais UAB „Top Clean“ įdiegė kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008, aplinkos vadybos sistemos standartą ISO 14001:2004 ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartą OHSAS 18001:2007 (žr. 1 priedas).

Šio serverio pagrindiniai parametrai:

Kompiuterių tinklas įmonėse yra būtinas tam, kad būtų galima prižiūrėti, suteikti skirtingas teises vartotojams, sukurti pašto servisą ir visa tai galima padaryti naudojantis vienu serveriniu kompiuteriu.

Šios įstaigos serveryje yra įdiegta Windows 2003 Server operacinė sistema su DHCP, DNS ir pašto servisais. Šioje sistemoje būtų didelis privalumas turėti dar WWW ir FTP servisus. Pasinaudojus šiais servisais būtų galima sukurti internetinę svetainę, kurioje klientai galėtų registruoti gedimus, nusiskundimus ar pageidavimus. FTP serveryje galėtų būti talpinami įvairūs personalui reikalingi failai, taip būtų išspręsta daugiau problemų neišėjus iš darbo vietos ir sutaupyta daugiau laiko.

Įmonė „Top Clean“ taip pat aktyviai naudojasi internetu, turi savo internetinį puslapį. Įmonė jungiasi prie interneto skaitmeninės abonentinės telefono linijos (DSL). Įmonėje įdiegta moderni įranga, užtikrinti kokybišką signalo perdavimą. Naudojami du pagrindiniai prisijungimo būdai: kabelių (LAN) ir bevielis internetas (Wi-Fi).

  • Microsoft Word 1074 KB
  • 2015 m.
  • 32 puslapiai (3584 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giriusxxx
  • Įmonės duomenų bazė
    10 - 10 balsai (-ų)
Įmonės duomenų bazė. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-duomenu-baze.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 10:23
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo