Įmonės “Dvarčionių keramika“ finansinės veiklos tyrimas


Įvadas. Analitinė dalis. Istorija. Paslaugos. Įmonės misija. Įmonės vizija. Produkcija. Produkcijos tiekimas. Kainos. Konkurencija. Kokybės ir aplinkosaugos vadyba. Vertikalioji balanso analizė. Horizontalioji balanso analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Finansinės būklės rodikliai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šitoje dalyje bus aptarti įmonės „Dvarčionių Keramika“ rodikliai tokie kaip jos susikurimas, prekės, siūlomos paslaugos ir tikslai, konkurencija, misija. Gale bus nurodyti įmonės finansiniai rodikliai.

Įmonė gamina aukščiausios kokybės keraminių plytelių kolekcijas, orientuotas į pasirinktų rinkų vartotojų poreikius. Taip pat įmonė stengiasi išlaikyti lyderio vietą Lietuvos keraminių plytelių rinkoje, pasiekti lyderio pozicijas eksporto rinkose. Augti ir įsitvirtinti Baltijos ir Skandinavijos šalyse, bei augti naujose eksporto rinkose. Įmonė nori praplėsti savo gamybą į viasa Baltijos šalys.

Pagrindinis įmonės Dvarčionių keramika produktas yra keraminių ir akmens masės plytelės – nuo švelnių pastelinių iki pačių ryškiausiu, įmonė suteikia galimybę kurti vartotojui savo norimą namų interjerą siūlydama jam didelį prekių pasirinkimą.

Plytelės geriausiai atitinka ne tik estetinius, bet ir techninius vartotojo reikalavimus. Jos – ekologiškai švarios, higieniškos, praktiškos nebijančios drėgmės ir lengvai valomos. Gaminamos ir atsparios dilumui, chemikalams, šviesos poveikiui, ugniai plitelės, tai dar labiau padidina jų naudojimo galimybes. Kiekviena bendrovės gaminama plytelių kolekcija turi savitų bruožų ir nuotaikos, todėl galima rasti plitelių ir pirkėjams, vertinantys griežtą modernųjį minimalizmą, kuriam būdingos naujos medžiagos – stiklas, metalas, ir ekstravagantiškos, provokuojančios ryškiaspalvės aplinkos mėgėjams, ir pirkėjams, kuriems priimtinesnis klasikinis stilius, išsiskiriantis natūralumu ir gamtos motyvais. Dėl didelės Dvarčionių keramikos plytelių atspalvių ir faktūrų įvairovės bei populiaraus ir madingo formato galima įgyvendinti pačius netikėčiausius sumanymus, sukurti namuose individualią ir nepakartojamą atmosferą.

2012 metais AB „Dvarčionių keramika“ pagamino 1 027 tūkst. m2, kai tuo tarpu 2011 metais buvo pagaminta 1199 tūkst. m2, o 2010 metais AB „Dvarčionių keramika“ pagamino 1044 tūkst. m2

2010 metais buvo pagerintas AB „Dvarčionių keramika“ sandėlių ūkio darbo efektyvumas (patobulinta programinė įranga, automatizuota sandėlių veikla, įvesta efektyvi darbuotojų motyvacijos sistemą). Tai padidino logistikos tarnybos darbo našumą, visos bendrovės lankstumą operatyviai reaguojant į drastiškus rinkos pokyčius. Logistikos tarnybos darbo efektyvumas ir našumas buvo tobulinamas ir 2011 metais prisitaikant prie kliento poreikių.

Dvarčionių keramika stengiasi suteikti galimybes kiekvienam Lietuvos piliečiui įsigyti ir atnaujinti savo būstą, reguliuodama kainų didėjimą ar mažėjimą, tačiau ji taip pat turi atsižvelgti ir į konkurentų siūlomas kainas pirkėjams. Nekeičia prekių kainos, kol jų nepakeičia konkurentai. Kadangi Dvarčionių keramika turi ne tik savo firmines parduotuves, bet ir tiekia savo gaminius į kitoms parduotuvėms, todėl prekių pasirinkimas gali but didesnis ir pigesnis, negu kurioje kitoje parduotuvėje.Tai suteikia firmai galimybę pagal kainą perduoti imformaciją vartotojui apie prekės kokybę, lygį.Dvarčionių keramikoje yra nuolaidų setrifikatai kurios klientai gali isigyti už nekilnojamąjį turtą.

Pagrindiniai konkurentai Ukraina Rusija Latvija Dvarčionių keramika turi keleta konkurentu kitose šalyse :

Sekantis patikrinimas planuojamas 2012 metų antrą pusmetį.

Iš vertikalios balanso analizės matyti, kad AB ,,Dvarčionių keramika” turtinė situacija šiek tiek kito. Praėjusiais metais (t.y. 2011m.) turto išviso buvo 47947 Lt, o finansiniais metais (t.y. 2012m.) 42970 Lt., per metus įmonės turtas sumažėjo beveik 5 tūkst. litų.

  • Microsoft Word 222 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (2993 žodžiai)
  • Universitetas
  • Albinas
  • Įmonės “Dvarčionių keramika“ finansinės veiklos tyrimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės “Dvarčionių keramika“ finansinės veiklos tyrimas. (2015 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-dvarcioniu-keramika-finansines-veiklos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:46
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo