Įmonės ekonomika (2)


Ekonomikos savarankiškas darbas. Įvadas. Normos ir normatyvai. Energijos normos technologijai bei atskirai kitiems poreikiams. Technologinių operacijų trukmė. Technologinių įrengimų charakteristikos. Ekonominiai skaičiavimai. Gamybos ir pardavimų planas. Etatų sąrašai. Žaliavų ir medžiagų išlaidos. Energijos technologijai išlaidos. Gamybinių darbininkų pagrindinis darbo užmokestis. Įrengimų remonto ir eksplotavimo išlaidos. Bendrosios gamybinio padalinio išlaidos. Bendrosios gamybinio padalinio išlaidos. Netiesioginių išlaidų paskirstymas pagal atskirus gaminius. Veiklos sąnaudos. Pelno rodiklių apskaičiavimas. Investicijos. Pelningumo taško nustatymas. Lūžio taško analizė. Išvados.


Siekiant pagaminti, kad sluoksna verpalai būtų aukštos kokybės ir atitiktų Europos Sąjungos galiojančius standartų reikalavimus, technologiniuose procesuose naudojami nauji, automatizuoti ir našūs įrengimai. Darbe projektuojama tik dalis technologinių eigų. Natūralus vilnos pluoštas gaunamas iš Europos Sąjungos šalių: Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, taip pat iš Pietų Amerikos, Australijos. Didžioji dalis pagamintos produkcijos eksportuojama į Europos ir kitas šalis, tik maža dalis paliekama Lietuvoje.

Šios įmonės siekiamas gamybos pajėgumas- apie 1000000 kilogramų per metus.

Įmonei būdinga technologinė sistema, kurios tikslas- kokybiška prekė. Valdymas per racionaliai parinktą kontrolę, techniką ir technologiją.

Įmonės ekonomika (2). (2013 m. Spalio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-ekonomika-2.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 00:00