Įmonės ekonominis vertinimas


Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės tikslai. Įmonės veiklos apibūdinimas. Gamybos procesas. Gamybiniai ištekliai. Įmonės turtas ir struktūra. Gamybos pajėgumai. Gamybos kaštai ir jų kitimas. Produkto rinka. Produkto rinka. Ekonominiai finansiniai rezultatai. Ekonominis efektingumas ir jo kitimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Temos aktualumas: AB „Grigiškės“ – didžiausia tokio tipo įmonė regione, turinti ilgalaikę ir nuolatinę verslo plėtros strategiją. Įmonė nėturi jokių konkurentų, ji yra pati didžiausia Baltijos šalyse. Bendrovės veiklos sritis papildo aštuonios dukterinės įmonės – UAB „Klaipėdos kartonas“, UAB „Baltwood“, UAB „Ekotara“, UAB „Naujieji Verkiai“, OAO „Mena Pak“, UAB „AGR Prekyba“, UAB „Klaipėda Recycling“ ir UAB „Grigiškių energija“. Įmonės veikla glaudžiai susijusi su ekologija. Visa produkcija gaminama tik iš antrinės žaliavos – makulatūros. Tokiu būdu išsaugoma labai svarbi ekologinės grandinės dalis - medis - ir perdirbama Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse surinkta makulatūra. Atsižvelgdama į rinkos poreikius ir esamą potencialą, įmonė siekia išplėsti paklausių produktų testlainerio, pirminio pluošto, medienos apdirbimo bei popieriaus gofravimui gamybos ir pardavimų apimtis, maksimaliai išnaudojant esamas technines galimybes, pigias žaliavas bei užtikrinant aukštą produktų kokybę.

Darbo tikslas: išanalizuoti AB „Grigiškių“ ekonominę veiklą.

Darbo uždaviniai:

1.Charakterizuoti AB „Grigiškių“ įmonę.

2.Išanalizuoti įmonės gamybos procesą, naudojant įmonės duomenis.

3.Išanalizuoti pardavimų procesą, naudojant įmonės duomenis.

Tyrimo metodai: literatūros analizės, duomenų palyginimo, grafinis, aprašomasis.

Tyrimo laikotarpis: 3 metai.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Aura
  • 27 puslapiai (5244 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 1333 KB
  • Įmonės ekonominis vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės ekonominis vertinimas. (2013 m. Spalio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-ekonominis-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:26