Įmonės elektros tinklų ekonominis įvertinimas


Kompiuterių tinklo ekonominis įvertinimas. Kursinis imoniu elektros sistemos. Imones elektros tinklas. Elektros tinklo darbai diplominis apie imone.

Ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Teorinė dalis. Tiriamoji dalis. Elektros tinklo pristatymas. Įrengimų ir medžiagų žiniaraštis. Montavimo darbų sąnaudos. Elektros įrengimų sąmata. Lokalinė elektros įrenginių montavimo darbų sąmata. Metinės energetinės sistemos eksploatacijos išlaidos. Metinės remonto išlaidos. Ekonominiai ir eksploataciniai projekto rodikliai. Išvados. Informacijos šaltinių sarašas. Santrauka. Priedai.


Be ekonomikos negyvena nei vienas žmogus. Veikla, skirta užsidirbti sau pragyvenimui gaminant prekes ir teikiant paslaugas, vadinama- ekonomine veikla.

Ekonomika padeda nušviesti mūsų materialųjį gyvenimą, nes kiekvienas turi žinoti, kodėl reikia užsidirbti gyvenimui, išsirinkti profesiją, kaip rinktis prekes, kokie principai lemia kainas ir pan.

Ekonomika nagrinėja, kaip yra panaudojami riboti ištekliai, siekiant patenkinti alternatyvius konkuruojančius žmogaus poreikius.

Ekonomika – tai mokslas, apie žmonių ūkinę veiklą, kurios metu tikslingai naudojami įvairūs ištekliai poreikių tenkinimui.

Rinkos ekonomika – tai ekonominių santykių visuma, kai gamintojo priimami sprendimai ką gaminti, kaip gaminti ir kam parduoti, remiasi informacija apie rinkoje esamą paklausą ir pasiūlą.

Darbo objektas.

UAB „Ekrema“ elektros tinklų ekonominis įvertinimas.

Darbo tikslas.

Ekonomiškai įvertinti UAB „Ekrema“ elektros tinklus.

Darbo uždaviniai.

1. Pristatyti marketingo įtaką versle

2.Aprašyti nagrinėjamą objektą

3.Sudaryti įrengimų specifikaciją

4.Atlikti sąmatinius skaičiavimus

5.Įvertinti projektuojamus elektos tinklus

Darbo metodika.

Dalykinės literatūros analizė, įmonės duomenų analizė, kompiuterinė programa SISTELA-SĄMATA.

  • Ekonomika Kursiniai darbai
  • 2012 m.
  • Rimas
  • 19 puslapių (2748 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ekonomikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 48 KB
  • Įmonės elektros tinklų ekonominis įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės elektros tinklų ekonominis įvertinimas. (2012 m. Gegužės 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-elektros-tinklu-ekonominis-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:23