Įmonės etikos kodeksas savarankiškas darbas


„ geolu “ įmonės etikos kodeksas. Etikos kodeksas Dokumentas , atspindintis asmeninės moralės reikalavimus ir teisinius draudimus atskirų profesijos atstovų sprendimams bei veiklai. „ Geolu “ įmonės profesinės vertybės. Bendradarbiavimas - tai  darbas kartu , siekiant bendro tikslo. Garbingumas – savo elgesiu nesiekti naudos ar pripažinimo , duotų pažadų laikymasis. Sąžiningumas – tiesos sakymas , melo ir apgavystės ne toleravimas , pažadų laikymasis. Pagarba kitiems – kiekvieno žmogaus vertingumo ir orumo gerbimas , tolerancija kitoniškumui. Profesionalumas - dalinimasis žiniomis bei įgyta patirtimi su klientais , kolegomis ir partneriais. Atsakingumas – būtinybė , pareiga atsakyti už elgesį , veiką. Kruopštumas - gebėjimas stropiai , rūpestingai atlikti darbą. „ GeoLU “ Etikos kodeksas susideda iš 4 pagrindinių dalių pirmoji. Bendrosios nuostatos , kurio teigiama , kad. Antroje etikos kodekso dalyje , II. Santykiai su klientais. Pabrėžiama , tai kad. Trečioje dalyje , Santykiai su įmonės vadovybe , pateikiama , kad. Ketvirtoje dalyje , Santykiai tarp darbuotojų , pateikiami reikalavimai , kaip turi elgtis darbuotojai tarpusavyje.


Aprašyti X įmonės etikos kodekso struktūrines dalis: bendrosios nuostatos, santykiai su klientais, santykiai su įmonės vadovybe, santykiai tarp darbuotojų.

Sąžiningumas – tiesos sakymas, melo ir apgavystės ne toleravimas, pažadų laikymasis.

Pagarba kitiems – kiekvieno žmogaus vertingumo ir orumo gerbimas, tolerancija kitoniškumui.

Profesionalumas - dalinimasis žiniomis bei įgyta patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais.

„ GeoLU“Etikos kodeksas susideda iš 4 pagrindinių dalių pirmoji I. Bendrosios nuostatos, kurio teigiama, kad:

Šis Elgesio kodeksas įtvirtina ir paaiškina matininkams keliamus aukščiausius profesinės elgsenos

standartus. Matininkai privalo laikytis šio Etikos kodekso, laikinai ar nuolat teikdami savo paslaugas.

Antroje etikos kodekso dalyje, II. Santykiai su klientais. Pabrėžiama, tai kad

Taip pat, vadovas turi gerbti, sudominti, savo darbuotojus. Jis turi būti geranoriškas, nediskriminuoti ir kitaip nepažeidinėti darbuotojų asmens teisių ir laisvių;

Bendrosios nuostatos dalyje pabrėžiama, kad kodeksas parengtas vadovaujantis LR Konstituciją, LR darbo kodeksu. „GeoLU“ darbuotojai turi turėti kvalifikacijos pažymėjimą ir privalo laikytis šio etikos kodekso laikinai ar nuolat teikdami savo paslaugas.

Pagrindiniai reikalavimai palaikant santykius su klientais, įmonės vadovybe ir darbuotojais - dirbti tam, kad patenkintume savo klientų poreikius ir lūkesčius, „GeoLU“ vadovo privalo bendrauti su darbuotojais, tinkamai organizuoti komandos darbą, prižiūrėti jį, stengtis jį daryti kuo efektyvesniu ir tai, kad visi darbuotojai yra lygūs, todėl turi elgtis etiškai, maloniai ir garbingai, bendraujant su, kolegomis.

  • Etika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (803 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugnė
  • Įmonės etikos kodeksas savarankiškas darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės etikos kodeksas savarankiškas darbas. (2017 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-etikos-kodeksas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 16:59
×